Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] zima 16/17 + opony

Którą opcję wybrać ?

  1. 1. Którą opcję wybrać ?

    • Opcja 1
      0
    • Opcja 2
    • Opcja 3

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zamierzam sie z zakupem zimówek

1 opcja kupic alu 16 nowe made in china cos tam + oponki jakie? jaki powinien byc rozmiar?

2.opcja kupic uzywki alu org audi + oponki

3.opcja kupic zime 17 na moje alusy s-line - tylko obawiam sie ze komfortu znów brak w zimie bedzie i jak na zime to bedzie niska opona co sadzicie?

Opublikowano

nie jestem znawca, samochod mam od neidawna itp itd.

ale ja bym wybral opcje 2.

z reszta taka wlasnie wybralem, tylko u mnie wszystko o rozmiar mniejsze, mialem 16 alu ori i letnie i kupilem uzywki ori audi na zime i teraz tylko nad oponkami sie zastanawiam

opcji 1 bym nie ryzykowal

opcja 3 jest chyba niewygodna, zmiana duzo dluzej trwa itp itd

jesli chodzi o oponki to spora liczba osob poleca GOODYEAR UG 7+, ja czytalem ze sa kiepskie na mokrej na wierzchni i chetnie poczytalbym jakies opinie forumowiczow odnosnie tych opon i roznych nawierzchni, zastanawialem sie jeszcze nad Michelin Alpin "cos tam"

Opublikowano

pierwszą opcje odpuść od razu :gwizdanie:

druga jest ok :)

a trzecia też ok, tym bardziej, że szukasz 18" lub 19" :kox:

reasumując: jak nie zależy Ci na kasie to opcja nr. 3 a jak będziesz sprzedawać 17" to bramka nr. 2 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

pierwszą opcje odpuść od razu :gwizdanie:

druga jest ok :)

a trzecia też ok, tym bardziej, że szukasz 18" lub 19" :kox:

reasumując: jak nie zależy Ci na kasie to opcja nr. 3 a jak będziesz sprzedawać 17" to bramka nr. 2 :wink4:

tylko ze chyba nowe opony zimowe 17 beda tansze od zakupu alu16 + opon 16 nowych??? :confused4:

a rozmiar zimy 17 jaki najbardziej odpowiedni?

Opublikowano

nie zawsze wybor najlepszy = najtanszy.

jesli chcesz miec wygodnie i tanio to kup stalowki :decayed::naughty:

Opublikowano

tylko ze chyba nowe opony zimowe 17 beda tansze od zakupu alu16 + opon 16 nowych??? :confused4:

a rozmiar zimy 17 jaki najbardziej odpowiedni?

to wszystko jest pojęcie wzgledne :tongue4: ja sam szukam 16" na zimę i nic ciekawego nie mogę znaleźć... :thumbdown: wiadomo, że opony im większe, szersze, tym droższe :disgust: ale jak już masz fele i wszystko z nimi ok to ja bym chyba przy nich pozostał :good: rozmiar "oficjalny" to 17/45/225 ale możesz pokombinować na konfiguratorach czy coś weższego też przypasi :wink4:

Opublikowano

a ja sobie juz znalazlem felgi, ale 15" ori audi, w piatek maja byc u mnie:)

teraz mam tylko rozkminke jesli chodzi o oponki

Opublikowano

dodalem ankiete :gwizdanie:

Mnie tez czeka zakup zimówek, kupuje używki 17-stki + nowe kapcie :naughty:

Opublikowano

dodalem ankiete :gwizdanie:

Mnie tez czeka zakup zimówek, kupuje używki 17-stki + nowe kapcie :naughty:

jakie oponki?

ja mysle o tych popularnych tu Goodyear'ach, ale czytalem ze na mokrej nawierzchni slabe i na blocie posniegowym a u nas takie zimy, sniegu malo zwlaszcza w miescie.

a nie znalazlem zadnych pozytywnych w tym temacie opinii tylko ogolnikowe na plus.

mysle tez o jakichs Michelin Alpin

Opublikowano

no Ja napewno będe zakladał Michelinki jakies ale jeszcze sie nad tym powazniej nie zastanawialem :gwizdanie:

Opublikowano

no Ja napewno będe zakladał Michelinki jakies ale jeszcze sie nad tym powazniej nie zastanawialem :gwizdanie:

czemu napewno? najlepsze sa?

Opublikowano

mysle tez o jakichs Michelin Alpin

Smiagałem na Alpinach ostatniej zimy :good:

Jak wygląda jazda na 17 w zimie ? :mysli:

Opublikowano

Jak wygląda jazda na 17 w zimie ? :mysli:

A jak ma wygladac? Normalnie :decayed:

Sam wiesz jak u nas rok temu wygladala zima :naughty:

Ja przelatalem cala na 17" i jezdzilo sie bardzo elegancko, rowniez w sniegu.

Opublikowano

felgi kiepskie :naughty: a na oponach się nie znam :decayed:

Opublikowano

na felgach ja sie nie znam

a opony nie lepiej polecane

Goodyear Ultra Grip 7+

lub jesli chcesz drozsze

Michelin Alpin A3 ?

Opublikowano
  • Autor

znalazłem w dobrej cenie nówki dunlop winter sport m3 205/50/17 (300zł szt)

org mam 235/45/17 na org felgach s-line

czy to bedzie odpowiedni rozmiar?

Opublikowano

Nie, za waska opona do takiej felgi.

215/50 to minimum, a najlepiej IMO 225/50/17 (jezdzilem na takich w ostatnia zime).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.