Jump to content
IGNORED

Alufelgi Oryginalne Audi Made in China

verus
 Share

Recommended Posts

Kupiłem na zimę alufelgi 16' speedline powszechne znane jako "biedronki". Zdziwienie moje jest takie, że oprócz znaczka OOOO, oryginalnych numerów i znaczków produkcja to made in china. Sprzedający zarzekał się, że to oryginał ściągnięty z A4 B6. Jest to podróba i bubel czy faktycznie oryginalne pochodzenie ?

Foty od wewnątrz ?

Chinole nie powinny mieć znaczka OOOO a ori nie powinny mieć napisu made in China . Miałem biedrony i na bank nie było tam takiej adnotacji.

Jakie ET masz na nich ?

Też mogę potwierdzić takie cudo. Kupiłem sobie na zapas jedną 16 biedronkę pod zestaw 320/288 i podobnie jak verus opisuje. Wszystkie oznaczenia jak w oryginale tylko made in czajna i zamiast speedline wytwórca dicastal. ET standardowe 42.

ET42. Wkleję zdjęcia jutro.

BMW podobno klepie masowo alufelgi w Chinach.

To mnie dziwi, że to stary model ta biedronka i one chyba jeszcze były Germany :-)

Edited by verus

Ja mam z salonu 16 od TT i też China a w aso brałem z przeceny jak wyprzedaż zrobili bo do B8 juz nie pasi . Inny otwór centrujacy.

c87d1506b63f8e33d104f2ae2f7a2249.jpg

Edited by POWER-KRIS

No właśnie to mnie zaskoczyło, miałem kilka kompletów biedronek i na wszystkich było "produkcja Niemcy". ET się zgadza ale Made in China ? :co:

U mnie takie same oznaczenia.Miałem wieczorem wstawiac zdjecia swojej, bo zrobiłem. Tylko ten napis made in china razi w oczy i zalatuje podróbką, ale felga bardzo lekka a podróbki przeważnie są cięższe.

Edited by rs dziadek