Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] 2.0TDI wyniki serii i virus


arturo_freestyler

Rekomendowane odpowiedzi

Do KS: dlatego w pierwszych 2.0TDi wyposażonych w DPF pekały na umór głowice. Pekały dokładnie w tych miejscach w których pęka głowica bardzo mocnego PDka jeżdzącego na granicznym EGT.

Czy ktoś tuningował silnik BPW? Jak wypada ta jednostka, jakies przeciwwskazania?

BPW to 8mio zaworowy silnik ze sterownikiem EDC16 i DPFem. To taka 130ka z trochę większą pojemnościa, lepszym sterownikiem i troche bardziej przypchanym wydechem. Przyrosty są na około 160-165PS i 360-370Nm.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do KS: dlatego w pierwszych 2.0TDi wyposażonych w DPF pekały na umór głowice. Pekały dokładnie w tych miejscach w których pęka głowica bardzo mocnego PDka jeżdzącego na granicznym EGT.

Czy ktoś tuningował silnik BPW? Jak wypada ta jednostka, jakies przeciwwskazania?

BPW to 8mio zaworowy silnik ze sterownikiem EDC16 i DPFem. To taka 130ka z trochę większą pojemnościa, lepszym sterownikiem i troche bardziej przypchanym wydechem. Przyrosty są na około 160-165PS i 360-370Nm.

Pozdrawiam

ostatnio rozmawiałem z kolega który ma firme i montuje/chipuje tdi i bardzo mnie namawiał na boxa i mowi ze kazdy 2.0 tdi wyjezdza od niego z ok 170-175km i pod 400nm...

ale ile tak pojedza nie mowil :> :gwizdanie:

jest wogole jakas roznica chip a box? co polecasz ogolnie? jakbym chcial zalozyc jeszcze dolot + wydech jaki polecasz? czy wogole jest sens robic wydech i dolot to serii T...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmigaj do Witka do wawy jezdziłem kiedys na boxsie a teraz mam program o niebo lepiej inna jazda i silnik nie dostaje po d*p...

na pierwszy plan to chyba centralny IC wieksze turbo i dopiero wydech . ale jak chcesz sie dowiedziec konkretów to dzwon albo jedz do Rogala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...