Jump to content
IGNORED

Boczki drzwi

tatar123
 Share

Recommended Posts

Witam

chciałbym okleić ten plastik folia carbonowa gdyż po latach brzydko wygląda .
W jaki sposób mogę go wyciągnąć ?

pozdrawiam!

http://www.directupload.net/file/d/3756/y6ig7ifc_png.htm

Edited by tatar123

Z tego co pamiętam to musisz zdjąć boczek drzwi cały, pod rączką jest taka osłona plastikowa w kształcie okręgu, musisz ją pociągnąć w dół i zejdzie i pod nią jest śrubka, może Ci zejdzie bez zdejmowania boczku.

chyba trzeba zdjąć boczek bo od wewnątrz są srubki.

Dzieki panowie, tak jak mowiliscie od srodka sa dwie śruby :)

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2

Ja sobie odpuściłem oklejanie tych rączek bo ponoć ciężko to zrobić tak żeby nie poodłaziło. Strasznie dużo załamań. Ja u siebie chciał bym kiedyś pomalować te rączki lakierem do plastiku, robił ktoś tak i ma zdjęcia?

Ja sobie odpuściłem oklejanie tych rączek bo ponoć ciężko to zrobić tak żeby nie poodłaziło. Strasznie dużo załamań. Ja u siebie chciał bym kiedyś pomalować te rączki lakierem do plastiku, robił ktoś tak i ma zdjęcia?

Kolego przerabiałem to malowałem to czarnym lakierem w spreju zapraszam do mnie tam mam zdjęcia jak wyszło

a co do oklejania kiedyś próbowałem okleić u ojca w passku i jest bardzo ciężko więc mu też pomalowałem :decayed:

Edited by rysiu2006

ja malowałem tez czarnym lakierem w spreyu.matowym.i ładnie wyszło.miałem szare.

Panowie obklejałem folią sam i tam nie ma dużo roboty więc nie wiem co marudzicie :P

Wystarczy naprawdę dobrze zgrzać folie i się pięknie układa ,rączki nie są fikuśne więc sprawnie to idzie ,20min i miałem jedną rączke gotową :)

Jak jest dobra folia to się pieknie układa no i ważne żeby to w dumu obklejać a nie na dworze :kox:

Ale tak czy siak najlepiej to wygląda w kolorze Black Piano lub hydrografika :)

Edited by damianw412

:hi: Ja polecam również lakier/struktura z firmy BOLL to jest taki lekko chropowaty lakier w sprayu ja to pryskałem te właśnie boczki + lusterka. :naughty:

lakier bolla do plastików ze struktura też mogę polecić, u mnie 4 lata w poprzednim audi bez skazy - teraz szwagier dalej nią jezdzi i nic sie nie dzieje z tym