Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Boczki drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam


chciałbym okleić ten plastik folia carbonowa gdyż po latach brzydko wygląda .
W jaki sposób mogę go wyciągnąć ?


pozdrawiam!

http://www.directupload.net/file/d/3756/y6ig7ifc_png.htm

Edytowane przez tatar123

Opublikowano

Z tego co pamiętam to musisz zdjąć boczek drzwi cały, pod rączką jest taka osłona plastikowa w kształcie okręgu, musisz ją pociągnąć w dół i zejdzie i pod nią jest śrubka, może Ci zejdzie bez zdejmowania boczku.

Opublikowano

chyba trzeba zdjąć boczek bo od wewnątrz są srubki.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki panowie, tak jak mowiliscie od srodka sa dwie śruby :)

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

:hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

kolego pokaz jak ci wyszło oklejanie

Opublikowano

Ja sobie odpuściłem oklejanie tych rączek bo ponoć ciężko to zrobić tak żeby nie poodłaziło. Strasznie dużo załamań. Ja u siebie chciał bym kiedyś pomalować te rączki lakierem do plastiku, robił ktoś tak i ma zdjęcia?

Opublikowano

Ja sobie odpuściłem oklejanie tych rączek bo ponoć ciężko to zrobić tak żeby nie poodłaziło. Strasznie dużo załamań. Ja u siebie chciał bym kiedyś pomalować te rączki lakierem do plastiku, robił ktoś tak i ma zdjęcia?

Kolego przerabiałem to malowałem to czarnym lakierem w spreju zapraszam do mnie tam mam zdjęcia jak wyszło

a co do oklejania kiedyś próbowałem okleić u ojca w passku i jest bardzo ciężko więc mu też pomalowałem :decayed:

Edytowane przez rysiu2006

Opublikowano

Ja sobie odpuściłem oklejanie tych rączek bo ponoć ciężko to zrobić tak żeby nie poodłaziło. Strasznie dużo załamań. Ja u siebie chciał bym kiedyś pomalować te rączki lakierem do plastiku, robił ktoś tak i ma zdjęcia?

ja malowałem tez czarnym lakierem w spreyu.matowym.i ładnie wyszło.miałem szare.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

i ja tez pomalowałem i jest git :)

Opublikowano

Panowie obklejałem folią sam i tam nie ma dużo roboty więc nie wiem co marudzicie :P

Wystarczy naprawdę dobrze zgrzać folie i się pięknie układa ,rączki nie są fikuśne więc sprawnie to idzie ,20min i miałem jedną rączke gotową :)

Jak jest dobra folia to się pieknie układa no i ważne żeby to w dumu obklejać a nie na dworze :kox:

Ale tak czy siak najlepiej to wygląda w kolorze Black Piano lub hydrografika :)

Edytowane przez damianw412

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

:hi: Ja polecam również lakier/struktura z firmy BOLL to jest taki lekko chropowaty lakier w sprayu ja to pryskałem te właśnie boczki + lusterka. :naughty:

Opublikowano

lakier bolla do plastików ze struktura też mogę polecić, u mnie 4 lata w poprzednim audi bez skazy - teraz szwagier dalej nią jezdzi i nic sie nie dzieje z tym

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.