Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Dziwne drgania jak sie rozgrzeje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam problem po zagrzaniu sie silnika dziwnie nim szarpie na boki (czuc nawet w kabinie) tak jakby byla poduszka zerwana ale na zimnym tak tego nie czuc co to moze byc pomocy :confused4: ;([br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 10:47_________________________________________________czytalem gdzies ze to jakis czujnik moze byc[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 11:27_________________________________________________nadpomne ze zyga mi olejem z zaworu egr niewiem czy to ma jakis zwiazek z tym ,auto jezdzi pali super tylko te drgania jak sie rozgrzeje

Opublikowano
  • Autor

ale czy to ma jakis zwiazek z drganiami

Opublikowano
  • Autor

jak by bylo kolo 2 masowe to by na zimnym to tez by byly drgania a jak egr to by kopcil chyba no nie

Opublikowano

Może zacznij tu szukać: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_silnik_sie_trzesie_mocniej_jak_sie_nagrzeje-t32911.0.html;msg399233;topicseen;highlight,drgania+na+rozgrzanym+silniku#msg399233

Zacytuje kolege Bartolo79: Z mojej wlasnej autopsji-moze komus cos pomoze.Mialem podobne objawy - trzesienie silnika i budy po rozgrzaniu (oko30km) .Wymienilem sprzeglo i kolo dwumasowe (czas i tak juz byl na sprzeglo) i zero poprawy.Wiec nastepny tlumikarz-i prosilem zeby lacznik elastyczny wymienil-on obejrzal-obwachal i stwierdzil ze wstawi drugi taki lacznik w dalszej czesci wydechu-wstawil-skasowal 180zl-i objawy jak reka odjol-silnil sie neico buja-ale absolutnie nic nie przenosi si ena tlumik i na bude.Przy wymianie sprzegla przyuwazylem ze poduszki od skrzyni nie sa urwane-ale na gumach sa pekniecia.Drgania ustaly-ale te poduchy pewnie tez sie kwalifikuja do wymiany.Dodam ze w zyciu bym nie podejrzewal ze wstawienie tego lacznika tak pozytywnie wplynie na wibracje i drgania budy na rozgrzanym silniku.

Opublikowano
  • Autor

wiec tak panowie poszlem popatrzec na plecionke tak mi powiedzial kolega pan wihajster i patrze jest przerwa na niej chyba do wymiany dodaje zdjecie

8b9b2884cf23f1fdm.jpg[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2008, 14:59_________________________________________________czy peknieta plecionka ma jakis zawiązek z drganiami

Opublikowano

Nie wykluczone, że tak i w pierwszej kolejności to zaczął bym od jej wymiany. Nie śmierdzi ci spalinami w kabinie?

Opublikowano
  • Autor

wlasnie ze nie smerdzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.