Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podswietlenie nog LED kolor czerwony


razorsl

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pakiet oswietlenie w mojej b6 ale zarowki(12v w5w), ktore podswietlaja nogi z przodu pojazdu ledwo co swieca. Zastanawiam sie nad zmiana tych zarowek na led ale w kolorze czerwonym a nie bialym jak to jest w oryginale. Jak myslicie jak by to wygladalo, a moze ktos z Was kombinowal juz z kolorami oswietlenia nog? Prosze o opinie :)
P.s
Jesli moderator ZNOWU przeniesie ten temat do kosza to poprosil bym chociaz o info zmjakiego powodu bo nie znalazlem drugiego takie tematu a ten topic nie naruszyl zasad regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło by to fajnie wyglądać. Też o tym myślałem z tym że chciałbym zastosować nie żarówki a czerwone ledy. Mają światło bardziej intensywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomnik robi taką wersję LEDów. Masz czerwone podświetlenie w nocy, a jak otwierasz drzwi... jasność pod nogami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s

Jesli moderator ZNOWU przeniesie ten temat do kosza to poprosil bym chociaz o info zmjakiego powodu bo nie znalazlem drugiego takie tematu a ten topic nie naruszyl zasad regulaminu.

Temat o LEDACH jest wiec po co zakładac kolejny ?

===> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/229778-moduly-led-do-naszych-a4/?p=3273227#entry3273227

Co do zasad a raczej REGULAMINU to watek był w nieodpowiednim DZIALE i odpowiedni zatytułowany .

z REGULAMINU :

UWAGA !!!

a. Podczas zakładania nowego wątku prosimy sprawdzić, czy podobna dyskusja już się na forum

nie toczyła (pomocny tu będzie przycisk "Sprawdź czy są już podobne tematy na forum" znajdujący

się po prawej stronie okienka gdzie wpisujemy tytuł zakładanego wątku).

b. Na forum w większości działów istnieją FAQ czyli zbiór najważniejszych i najbardziej

popularnych wątków z danej kategorii. Przejrzyj je zanim założysz temat.

zamykam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...