Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 avant 1,9 avf quattro logi do oceny problemy z odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

Wszystko w miarę w normie.

Auto jedzie gorzej niż passat bo z napędem Q dużo więcej waży, po za tym stały napęd na 4 koła też generuje jakieś straty.

Zrób program i auto będzie lepiej jeździć. :-)

Opublikowano

Popraw sobie synchro będzie troszkę lepiej jechać.

Opublikowano

A pasek był 5 czy 6 biegowy?

Opublikowano

może turbo lekko przybrudzone i z dołu ma małe opóźnienie ale reszta ok.

poza grupą 23 - tzw BIPy

poczytaj

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/289514-audi-a3-19-tdi-asz-prosba-o-ocene-logow/

tam jest trochę rozkminiania bo sprawa nie jest 100% jasna.

proponuję na początek wymienić filtr paliwa, jak niewiadomo kiedy ktoś wymieniał

Opublikowano
  • Autor

Passek 6 biegów, filtr nie wiem kiedy był wymieniany jak wymienię wstawię logi

Edytowane przez krg1

Opublikowano

po przesiadce z 5 na 6 jest takie odczucie że auto jest mułowane mniejwiecej w zakresie 80-120

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam ponowanie

Troszkę czasu mineło i jest problem, auto zaszeło kiepsko odpalać. Od ostatniego razu w aucie zostały zmienone wszystkie filtry oraz olej w październiku 2014, problem z odpalaniem pojawił się w styczniu 2015 od tego momentu wymieniony został akumulator oraz vacu pompa na tą z literką M. Auto czasem też ma drgawki ale nie jest to dwumas. Odpala tak jakby nie palił na wszystkie gary albo się zapowietrzał, dłużej się kręci i zaskoczy. Problem czasmi jest czasmi nie.

Logi na zimnym silniku statyczne

http://zapodaj.net/2814bfb2dd734.jpg.html

http://zapodaj.net/d63334b7e1e75.jpg.html

http://zapodaj.net/9719c2016f30f.jpg.html

http://zapodaj.net/02e1467c82728.jpg.html

http://zapodaj.net/28904a7018d99.jpg.html

http://zapodaj.net/5bba99ea3c611.jpg.html

http://zapodaj.net/ac8a2a9a240f1.jpg.html

http://zapodaj.net/4b0a7df824186.jpg.html

Log zimny silnik bs, tylko jedna grupa bo np. jak chcialem zrobić na 003 to auto się dusilo i zgasło

http://zapodaj.net/ba5f9d4256563.jpg.html

Logi statyczne ciepły silnik

http://zapodaj.net/58b02deb4c869.jpg.html

http://zapodaj.net/d1cfca62cc2e9.jpg.html

http://zapodaj.net/91bc3a4dfc710.jpg.html

http://zapodaj.net/667dad8e1fd44.jpg.html

http://zapodaj.net/6b5929f7f9132.jpg.html

http://zapodaj.net/829b8da1b4384.jpg.html

http://zapodaj.net/def5aebeb6c00.jpg.html

BS

http://zapodaj.net/bd9f97f950692.jpg.html

http://zapodaj.net/78e8e804a1423.jpg.html

http://zapodaj.net/b8082a1ffb1bf.jpg.html

Dynamiczne

http://zapodaj.net/e122aa3dfeaca.jpg.html

http://zapodaj.net/922f4cab4460d.jpg.html

http://zapodaj.net/75f411bebbed0.jpg.html

http://zapodaj.net/c039cb3697652.jpg.html

http://zapodaj.net/fb8eb3fa77c75.jpg.html

http://zapodaj.net/518240561d3bc.jpg.html

http://zapodaj.net/1f704052e1586.jpg.html

Proszę o pomoc :)

Edytowane przez krg1

Opublikowano

sprawdzales oringi na pompowtryskach?

Opublikowano
  • Autor

tego jeszcze nie ruszałem, a co widać coś po logach?

Opublikowano

Mi też słabo palił przy przeciętnej uszczelce na pompowtrysku.wymienilem uszczelkę czyli oring i o niebo lepiej

Witam ponowanie

Troszkę czasu mineło i jest problem, auto zaszeło kiepsko odpalać. Od ostatniego razu w aucie zostały zmienone wszystkie filtry oraz olej w październiku 2014, problem z odpalaniem pojawił się w styczniu 2015 od tego momentu wymieniony został akumulator oraz vacu pompa na tą z literką M. Auto czasem też ma drgawki ale nie jest to dwumas. Odpala tak jakby nie palił na wszystkie gary albo się zapowietrzał, dłużej się kręci i zaskoczy. Problem czasmi jest czasmi nie.

Logi na zimnym silniku statyczne

http://zapodaj.net/2814bfb2dd734.jpg.html

http://zapodaj.net/d63334b7e1e75.jpg.html

http://zapodaj.net/9719c2016f30f.jpg.html

http://zapodaj.net/02e1467c82728.jpg.html

http://zapodaj.net/28904a7018d99.jpg.html

http://zapodaj.net/5bba99ea3c611.jpg.html

http://zapodaj.net/ac8a2a9a240f1.jpg.html

http://zapodaj.net/4b0a7df824186.jpg.html

Log zimny silnik bs, tylko jedna grupa bo np. jak chcialem zrobić na 003 to auto się dusilo i zgasło

http://zapodaj.net/ba5f9d4256563.jpg.html

Logi statyczne ciepły silnik

http://zapodaj.net/58b02deb4c869.jpg.html

http://zapodaj.net/d1cfca62cc2e9.jpg.html

http://zapodaj.net/91bc3a4dfc710.jpg.html

http://zapodaj.net/667dad8e1fd44.jpg.html

http://zapodaj.net/6b5929f7f9132.jpg.html

http://zapodaj.net/829b8da1b4384.jpg.html

http://zapodaj.net/def5aebeb6c00.jpg.html

BS

http://zapodaj.net/bd9f97f950692.jpg.html

http://zapodaj.net/78e8e804a1423.jpg.html

http://zapodaj.net/b8082a1ffb1bf.jpg.html

Dynamiczne

http://zapodaj.net/e122aa3dfeaca.jpg.html

http://zapodaj.net/922f4cab4460d.jpg.html

http://zapodaj.net/75f411bebbed0.jpg.html

http://zapodaj.net/c039cb3697652.jpg.html

http://zapodaj.net/fb8eb3fa77c75.jpg.html

http://zapodaj.net/518240561d3bc.jpg.html

http://zapodaj.net/1f704052e1586.jpg.html

Proszę o pomoc :)

Mi też słabo palił przy przyciętej uszczelce na pompowtrysku.wymienilem uszczelkę czyli oring i o niebo lepiej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.