Jump to content
IGNORED

[A4 B5] szumi radio, gubi zasięg podczas jazdy

dawid_92
 Share

Recommended Posts

Tak jak w temacie. Podłączałem już separatory, wzmacniacze antenowe, filtry przeciwzakłóceniowe i nic nie pomaga. Co może być przyczyną że radio gubi zasięg, szumi. nie zawsze, ale często. jakieś pomysły? i rozwiązania ?

Tak jak w temacie. Podłączałem już separatory, wzmacniacze antenowe, filtry przeciwzakłóceniowe i nic nie pomaga. Co może być przyczyną że radio gubi zasięg, szumi. nie zawsze, ale często. jakieś pomysły? i rozwiązania ?

a kolego czy jeździsz np na Hidach ? jeżeli tak to może być.. Sprawdź poprawne podłączenie wzmacniacza antenowego i zobacz czy dobrze separator podłączyłeś. Miałem podobnie i okazało się że wtyczki były nie dokładnie wpięte

właśnie to się zaczęło gdy zamontowałem ksenony, jakieś od bmw. Ale ksenonów nie mam dawno ;/ i sie zastanawiam. wywaliłem separator antenowy bo z nim było jeszcze gorzej i narazie jest ok, ale słychać szumienie czasem i gubi zasięg czasem. Separator podłączałęm do niebieskiego kabla w radiu.

kolego zobacz z innym kablem antenowym

powiem Ci że miałem na przedniej szybie kabel antenowy z naklejaną na szybe tasiemką i on też miał wzmacniacz w sobie i było tak samo prawie.

podepnij kabel antenowy pod karoserie pojazdu moze to coś pomoże

nie mam batu antenowego, antenę mam w tylnej szybie.

"podepnij kabel antenowy pod karoserie pojazdu moze to coś pomoże"

czyli jak dokładnie ?