Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwny komunikat na wyświetlaczu, rozładowany aku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Od pewnego czasu pojawia mi się jakiś dziwny komunikat

http://zapodaj.net/d2ea57b935a4d.jpg.html

Dodam że w tym tygodniu auto stało cały tydzień nie ruszane, dziś ku memu zdziwieniu aku zdechł totalnie, a dodam że jest on nowy ...

Czy ktoś miał podobny komunikat na wyswietlaczu i problem z rozładowanym aku ?

http://www.directupload.net/index.php?mode=upload

Edytowane przez KUBAS2012

Opublikowano
  • Autor

Okej dzięki za podpowiedź

A co z rozładowanym aku ?

Aku jest nowy, przypuszczam że coś wcina prąd, radio seria, nie posiadam alarmu lub innego typu dokładek

Jeden kłopot który dostrzegłem to nie zamykająca się klapa, nie działa na nią centralny, czy to może mieć coś wspólnego z tym ... ?

Proszę o pomoc...

Auto wystawiłem do sprzedania i chcę się uporać z tym wirusem przed sprzedażą .. ;)

Opublikowano

Ja mialem podobnie caly czas wyskakiwalo mi brak ładowania a potem nawet nie mogłem odpalic samochodu bo odpalal i odcinalo go odrazu. Okazało sie ze roKodowal sie immobilizer po podpieciu do VAG i zakodowaniu caly czas swiecil sie brak ladowania. Szczotki w alternatorze były dotarte na maksa po wymianie alternarora wszystko jest ślicznie

Opublikowano
  • Autor

Hm

Ale ja ładowanie mam

Nawet jak ostatnio pojeździłem autem po odpaleniu na kable jeden dzień i było okej, ale jak dłużej postał to aku padnięty

Opublikowano

Ja ladowalem na prostowniku i tez pojezdzil teoche a potem tak padl ze nawet nie moglem pilotem zamknac bo tak sie rozladowal

Opublikowano
  • Autor

U mnie aku jest okej, stał dwa dni w aucie, lecz odłączyłem klemę

Podłączyłem i odpalił normalnie ...

Co do klapy rozebrałem ją i wszystko jak by było okej...

Opublikowano

No tak u mnie aku tez jeat okej wymienilem.alternator i zakodowalem immo i git

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ładowanie ok 13,70 na włączonych światlach

Na odłączonym aku nie pokazuje w sumie zbytnio jakiego kol wiek większego poboru prądu tyle tylko co na podtrzymanie...

Nie wiadomo co z tą klapą że się zamek nie zamyka

Ogólnie po zamknieciu auta centralnym i następnie odłączeniu aku, i ponownym go podłaczeniu klapa tylna jest zatrzaśnieta, czyli można by powiedzieć że zamek zamknięty, otwarcie pilotem centralnego odblokowuje też klapę ...

Dziwne jest też ogólnie działanie pompki, po zamknięciu zamka pompka chodzi ok 7-8 s, u kolegi są to maks 3 s

Jak na razie sprawdzałem wszystkie gniazda wtyczki itd w klapie i wsio jest okej

Jakiś porady co może być jeszcze nie tak. Co posprawdzać ...


Może uzyskam odpowiedz

Doszliśmy do wniosku po paru próbach iż to wina związana z klimatyzacją, ale nie wiem czy Panelu czy też innych jego podzespołów

Przed wyciągnięciem bezpiecznika nr 15 pobór prądu 0,51 po wyciągnięciu 0,01

Gdzie dokładnie szukać przyczyny podkradania prądu ?

Ktoś miał może podobny problem ?

Opublikowano

Ładowanie ok 13,70 na włączonych światlach

Na odłączonym aku nie pokazuje w sumie zbytnio jakiego kol wiek większego poboru prądu tyle tylko co na podtrzymanie...

Nie wiadomo co z tą klapą że się zamek nie zamyka

Ogólnie po zamknieciu auta centralnym i następnie odłączeniu aku, i ponownym go podłaczeniu klapa tylna jest zatrzaśnieta, czyli można by powiedzieć że zamek zamknięty, otwarcie pilotem centralnego odblokowuje też klapę ...

Dziwne jest też ogólnie działanie pompki, po zamknięciu zamka pompka chodzi ok 7-8 s, u kolegi są to maks 3 s

Jak na razie sprawdzałem wszystkie gniazda wtyczki itd w klapie i wsio jest okej

Jakiś porady co może być jeszcze nie tak. Co posprawdzać ...

Może uzyskam odpowiedz

Doszliśmy do wniosku po paru próbach iż to wina związana z klimatyzacją, ale nie wiem czy Panelu czy też innych jego podzespołów

Przed wyciągnięciem bezpiecznika nr 15 pobór prądu 0,51 po wyciągnięciu 0,01

Gdzie dokładnie szukać przyczyny podkradania prądu ?

Ktoś miał może podobny problem ?

Witam!

Podobny przypadek?" Dziwny proces rozładowywania akumulatora " elektroda.pl

Opublikowano
  • Autor

No niby tak

Tylko pytanie jeśli to zegary to jakie rozwiązanie ?

Opublikowano

Jeśli to zegary to pewnie wymiana.

Opublikowano
  • Autor

Hmm pocieszenie :facepalm:

Kurna auto próbuje sprzedać, a tu jeszcze inwestować ... :kwasny: no i pytanie czy trafie dobry :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.