Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Warunki załączenia się świec do podgrzewania płynu chłodzącego


mobopx

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem zarowka nie załaczyły sie swiece podłaczyłem sie pod komputer i w grupie silnik na bloku 7 pokazywał mi temperaturę pakiwe 9 stopni i 11 stopni a temp zewnetrzna była -2 a w grupie 17 instruments na bloku 3 temperature pokazywał 30stopni cos chyba jest z czujnikami bo przekazniki sprawdziłem wydaja sie ok zrobiłem zdjecie przekaznikow w skrzynce od kompa sa tam przekazniki

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

O nr 219 ,53, 370 tak przynajmniej jest opisane na przekaźnikach

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Wczoraj Połączyłem kompa i w grupie silnik na 7 bloku pokazał temp 8 i11 stopni a temp na zewnątrz -2a w grupie 17 instrumenty na 3 bloku pokazał +30'C czyżby czujnik padł? Od wskazania płynu.przekazniki wydają się być ok od tego podgrzewacza co tam jeszcze można sprawdzic

Byłem u elektryka i powiedział mi że mam urwany czujnik temperatury zewnętrznej ten co znajduje się pod zderzakiem sprawdźcie czy wy macie czujnik u siebie bo być może walczycie z tym podgrzewaczem a to może być wina takiego czujnika napiszcie co i jak

przestudiuj ten wątek:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1565217.html

jest m.in. podane gdzie podejrzeć pracę świec podgrzewacza -> engine grupa 016.

Wg rozpiski czujnik temperatury na zderzaku nie bierze udziału w procedurze włączania podgrzewania chłodziwa.

Sam muszę się zabrać za ogarnięcie tematu, a wóz mam w garażu :P

a tu:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285275-allcharakterystyka-poszczegolnych-blokow-pomiarowych-w-programie-vag-com/

opis grup pomiarowych

Edytowane przez maciucha512
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...