Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Drzwi od kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie :)

Mam do was pytanie, już nie wiem co dolega tym moim drzwiom od kierowcy :/, jak kupiłem auto to miało opuszczone drzwi na zawiasach, zawias dolny nadawał się do śmieci bo drzwi chodziły góra-dół. Kupiłem nowy zawias z anglika, zamontowałem, zero luzów. Myśle sobie, że wkońcu te wkurzające szumy podczas jazdy ustaną - niestety nie ustały. Denerwuje mnie to strasznie... Jak zamknę drzwi widzę, że uszczelka z zewnątrz ładnie dolega itp, nie ma tam żadnej szpary, ale jak wejdę do auta i zamknę drzwi przy lusterku widzę, że boczek drzwi nie jest na równo z deską rozdzielcza, jest jakieś 3-4 cm niżej. Jak popada deszcz czy umyje auto to po otwarciu drzwi woda jest na progach, zamówiłem już nowe uszczelki ciekawe czy coś pomoże :/

Macie jakieś pomysły, pomoże ustawienie ramki drzwi? może trzeba też wymienić górny zawias ?


nikt nic ?

Opublikowano

O ile pamiętam to w B5 ramka drzwi jest jedną całością z drzwiami. Wyreguluj na zawiasach.

Opublikowano
  • Autor

Ale w jaki sposób mam to zrobić ? dolny zawias wydaje mi sie ze sie juz nie da, górny tez juz jest na maksa :/

Opublikowano

Śruby są na owal. I jeszcze zamek.

Opublikowano
  • Autor

zastanawia mnie jedno. bo tu od strony zamka ładnie drzwi dolegają itp, a od strony lusterka w srodku boczki sa opuszczone wzgledem deski :/

Opublikowano

Z zewnątrz drzwi równo się zgrywają ? Może nie załozyłeś takich pianek na ramki i boczek niżej siada

Opublikowano
  • Autor

Tak wygląda to naprawde ładnie z zewnatrz :/, dziwne bo po zdjeciu boczka ładnie wchodzi na wszystkie zaczepy itp

Opublikowano

Ta ramka na ktorej sa uszczelki nie jest na stale z drzwiami i mozesz sprobowac nia cos wyregulowac. Tym bardziej ze nie wiesz co poprzedni wlasciciel z nimi robil.

Opublikowano
  • Autor

Chodzi Ci o ta ramke na drzwich co u gory widac srubki ??

Opublikowano

Ramke drzwi masz na 4 srubkach na torx , poluzuj je lekko i założ boczek i podomykaj drzwi kilka razy powinno sie ułozyć


650x650jp_eqwwaxw.jpg

Opublikowano

Dokladnie o ta mi chodzi co kolega na zdjeciach przedstawil powyzej.

Opublikowano
  • Autor

Niestety ale to nic nie pomogło :/ już sam nie wiem co może być nie tak. A jak sprawdzić czy uszczelka jest już zużyta ?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie powiedzcie co jestem w stanie zrobić bardzo uciążliwym szumem w drzwiach kierowcy oraz od pasażera trochę mniej szumi problem zaczyna się tak od 120kmh w górę mechanik mówił ze raczej nic z tym nie zrobię bo z używanymi uszczelkami będzie jeszcze gorzej macie może pomysł gdzie mogę kupić jakieś uszczelki na zamówienie lub czy pasuje od b6 albo jakiegoś innego samochodu ? Bo nie da się tak jeździć ;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.