Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drzwi od kierowcy


eXik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

Mam do was pytanie, już nie wiem co dolega tym moim drzwiom od kierowcy :/, jak kupiłem auto to miało opuszczone drzwi na zawiasach, zawias dolny nadawał się do śmieci bo drzwi chodziły góra-dół. Kupiłem nowy zawias z anglika, zamontowałem, zero luzów. Myśle sobie, że wkońcu te wkurzające szumy podczas jazdy ustaną - niestety nie ustały. Denerwuje mnie to strasznie... Jak zamknę drzwi widzę, że uszczelka z zewnątrz ładnie dolega itp, nie ma tam żadnej szpary, ale jak wejdę do auta i zamknę drzwi przy lusterku widzę, że boczek drzwi nie jest na równo z deską rozdzielcza, jest jakieś 3-4 cm niżej. Jak popada deszcz czy umyje auto to po otwarciu drzwi woda jest na progach, zamówiłem już nowe uszczelki ciekawe czy coś pomoże :/

Macie jakieś pomysły, pomoże ustawienie ramki drzwi? może trzeba też wymienić górny zawias ?


nikt nic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w jaki sposób mam to zrobić ? dolny zawias wydaje mi sie ze sie juz nie da, górny tez juz jest na maksa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie jedno. bo tu od strony zamka ładnie drzwi dolegają itp, a od strony lusterka w srodku boczki sa opuszczone wzgledem deski :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz drzwi równo się zgrywają ? Może nie załozyłeś takich pianek na ramki i boczek niżej siada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda to naprawde ładnie z zewnatrz :/, dziwne bo po zdjeciu boczka ładnie wchodzi na wszystkie zaczepy itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ramka na ktorej sa uszczelki nie jest na stale z drzwiami i mozesz sprobowac nia cos wyregulowac. Tym bardziej ze nie wiesz co poprzedni wlasciciel z nimi robil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramke drzwi masz na 4 srubkach na torx , poluzuj je lekko i założ boczek i podomykaj drzwi kilka razy powinno sie ułozyć


650x650jp_eqwwaxw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o ta mi chodzi co kolega na zdjeciach przedstawil powyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale to nic nie pomogło :/ już sam nie wiem co może być nie tak. A jak sprawdzić czy uszczelka jest już zużyta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie co jestem w stanie zrobić bardzo uciążliwym szumem w drzwiach kierowcy oraz od pasażera trochę mniej szumi problem zaczyna się tak od 120kmh w górę mechanik mówił ze raczej nic z tym nie zrobię bo z używanymi uszczelkami będzie jeszcze gorzej macie może pomysł gdzie mogę kupić jakieś uszczelki na zamówienie lub czy pasuje od b6 albo jakiegoś innego samochodu ? Bo nie da się tak jeździć ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...