Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Włącznik świateł awaryjnych, gaśnie po ok 30 sekundach?


audigekon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do Was pytanie drodzy forumowicze, Zostawiłem dzisiaj samochód w pracy rano i po przyjściu wieczorem zobaczyłem że podświetlony jest przycisk od świateł awaryjnych, tak więc kilka krotnie zamykałem i otwierałem samochód i zaobserwowałem że lampka podświetlenia świateł awaryjnych gaśnie za każdym razem po ok 30 sekundach po zamknięciu samochodu, tak więc nie wiem co mogło sie stać że samochód był zamnkniety cały dzien a się paliła lampka. Jeżdzę audi b6 3 miesiące i do tej pory było tak że gasła odrazu po zamknięciu samochodu.

Jak jest u Was? i co ewetualnie mogło się stać jeśli jest taki objaw.

Pacjent to Audi b6 1.9tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tak jak piszesz awaryjki wygaszają się po około 30 sek, ale jeżeli do tej pory było ok to nie masz się co martwić...mi z tego co pamiętam też chyba kilka razy się zdarzyło że lampka nie wygasła i nie wiem dlaczego ale zawsze było ok. Musisz co jakiś czas obserwować jak problem będzie się powtarzał to nasi magicy na pewno coś podpowiedzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jeśli problem pojawił się tylko raz i narazie nic podobnego sie nie dzieje nie ma się co martwić na zapas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !! Mam podobny problem auto chodzilo bez zastrzezen az do dzisiaj kiedy wrocilam z pracy i zaparkowalam auto pod domem. Spogladajac przez okno dostrzeglam ze kontrolka awaryjnych pali sie noonatop mimo ze auto stoi zamkniete od dluzszego czasu co moze byc przyczyna i czy moze to spowodowac rozladowanie akumulatora ?? Prosze o pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...