Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] A4 polift by Vantrilio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, w koncu postanowilem założyć temat mojemu autku, kupilem dość tanio ponieważ auto jest dość mocno porysowane (jakis c**j chyba chcial sie zemścic, podobno przyjechalo tak z niemiec). Ale z racji, ze jest to moje pierwsze autko i miało służyć do nauki jazdy nie zwracam na to tak bardzo uwagi. Plany nieco sie zmieniły bo spodobała mi sie b5 i prawdopodobnie zostanie na dłużej.

Auto kupilem na stalowych 15"

Dane:
Audi A4 B5 Sedan 1999r
Silnik: 1.8 ADR 125km
Przebieg: 145 000 km
Lakier: LZ5L Mingblau basecoat :huh:

Wyposażenie:

- El regulacja świateł

- El. lędźwie w fotelach
- ABS
- Centralny zamek
- 2 poduchy powietrzne kiera i pasażer
- Wspomaganie kierownicy
- Radio Audi Concert
- Immobilizer

- 2x el. szyby

Zmiany do tej pory:

- Filtry, płyny itp.

- Świece NGK

- Nowy zawias -40mm

- Komplet wahaczy

- Końcówki drązka

- Fotele w skórze

- 2din (kupione nie załozone)

- Nowy zacisk tył

- Klocki Bosch przód

- Tarcze Ferodo przód

- Diody w klamkach

- Pompa abs + pompa hamulcowa

- Felgi ori Audi 16"

Kilka fotek:
Niestety nie mam żadnych zaraz po zakupie auta wiec wrzucam od najstarszych:
IMG_20140327_153917_557.jpg
Niedługo po zakupie ale juz nie na stalówkach :D :D
IMG_20140407_173212_274.jpg
Moje drugie hobby czyli rowerek
IMG_1341.JPG
Tutaj obok cinkusia który był przez chwile autem zastępczym :grin:
IMG_1358.JPG
Na nowym zawiasie -40 mm
IMG_1344.JPG
W planach mam
założyć tablet podłączony oczywiscie z całym audio w aucie w miejscu radia 2din,
jakas fajna 17" albo moze nawet 18" na lato
polakierować bepiątke i ogolnie doprowadzić lakier do idealnego stanu
zderzak S4 na przód
gwint na nastepny sezon

Edytowane przez vantrilio

Opublikowano

ładny przedlift, skóra w srodku to wg mnie najwartościowszy mod jak do tej pory :wink: zapodasz może foto z profilu jak Ci siadła fura na -40? No i Jaki masz tam zawias? Jakis kit, gwint i jakiej marki? :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Ale to jest polift :banan::banan:

Foto z profilu wrzuce niżej, amorki MTS -40, szalu ni ma xd

troche rozmazane i w sumie nie siadl tak fajnie jak bym tego chcial

IMG_1343.JPG

Opublikowano

Jeśli to jest polift to dlaczego 95r?

Opublikowano
  • Autor

Ajjj, sory zrobilem jakas literówke z rocznikiem, ja jestem z 95, prawidłowy to 99 oczywiscie :)

Fotki z wymiany foteli i jakies głosniczki na przód

btw. fotele welurowe + kanapa w tym materiale ze zdjecia i 3 ramienna kierownica są na sprzedaż. Za niedługo tez konsola 1din i radio concert tez beda wolne. Mam też 4 felgi stalowe 16" pod citroena i 4 felgi stalowe z oponami zimowymi 15" pod audi.

IMG_1287.JPG

IMG_1293.JPG

IMG_1294.JPG

IMG_1295.JPG

Edytowane przez vantrilio

Opublikowano

Foto z profilu wrzuce niżej, amorki MTS -40, szalu ni ma xd

troche rozmazane i w sumie nie siadl tak fajnie jak bym tego chcial

No spodziewałem się też, że to niżej siadło :kwasny: to jednak jedynym sensownym rozwiązaniem jest gwint :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jest 2 din i swiatełka US, teraz czaje sie na tablet zeby go jakos dobrze wmontować i pewnie przez zime poszukam sobie felgi, mysle nad 17" z mercedesa.

Dodatkowo mam do sprzedania(nie moge pisac w dziale ogłoszenia)

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/siDP/

1z56bz7.jpg

fawt9t.jpg

2zszpyt.jpg

Edytowane przez vantrilio

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.