Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Potrzebny schemat przekaźników A4 B6 1.8T 163KM


mefjiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Potrzebny mi schemat przekaźników z opisem do Audi A4 B6 1.8T 163KM.

Dokładniej chodzi o przekaźniki związane z pasami bezpieczeństwa (jakie mają numery).

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest problem następujący:

Pewnego dnia przestała działać sygnalizacja pasów bezpieczeństwa. Niektórych by to ucieszyło, ale wolę mieć sprawne auto.

Nie było robione nic "na krótko", żeby nie denerwowało, itp..

Znajomy powiedział, że pewnie padł przekaźniki i wiem, że takie przekaźniki w tym aucie są, ale nie wiem gdzie są i gdzie znaleźć jakiś schemat je opisujący, ale skoro są, to powinien być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź złącze pod siedzeniem ale z pewnością siadł Ci stycznik w zapięciu pasa , przekaźniki nie mają z tym nic wspólnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej sprawdzić vagiem. Będzie wiadomo co i po której stronie nie domaga.

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat.

Dwie sprawy.

Nie wiem czy u mnie w Audi powinien być czujnik zapięcia pasów, no i po jakimś czasie jazdy zapala mi się kontrolka "Air Bag". Słyszałem, że może to być wtyczka pod fotelem.

Czy powinienem mieć kontrolkę od zapięcia pasów, a jeśli powinienem mieć to czy jedno i drugie może mieć coś ze sobą wspólnego? Dzisiaj zaglądałem pod fotel i na pierwszy rzut oka jest ok, nie miałem czasu, żeby pogrzebać bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 nie ma kontrolki zapięcia pasów. Co do air baga to możesz faktycznie sprawdzić i podociskać wtyczki pod fotelami jednak lepiej jak sprawdzisz vagiem. W ten sposób będziesz wiedział gdzie szukać bo tak to trochę loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączałem kiedyś pod KTS'a i tylko skasowałem błąd, ale później powróciło. Z tego co pamiętam to był komunikat związany z błędem sterownika płyty głównej? Jak znajdę chwilę to postaram się podłączyć pod VAG'a i jak piszesz posprawdzam wtyki pod fotelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...