Skocz do zawartości
IGNOROWANY

alien isolation


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie wrażenia z gry? Gra ktoś na padzie od x360? Przyznam, że się trochę rozleniwiłem i preferuje tv+pad+słuchawki.

Wersja na PC [emoji6]

Edytowane przez mo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem przez chwilę. Dla mnie średniak. Gamespot dał tylko 6 więc kiepsko. Ogólne muszę odrobić zaległości i kupić ps4 lub Xone. PC mnie nie bawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i x-a i PC i tak się czaję na aliena.No ale recenzje trochę nie napawają optymizmem.Szkoda że nie ma tak jak kiedyś wersji demo,można by było sprawdzić :)Ogólnie poprzedni obcy był dość kiepskawą grą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze recenzje idą w parze z naszymi odczuciami. Osobiście też nie grałem ale widziałem pare materiałów z gry i powiem, że na hardzie, gra wydaje sie naprawde wyzwaniem i robi klimat takiego zaszczucia.

Jeśli ktoś bylby zainteresowany to poprostu na youtubie niech pare game play obejrzy w nocy na słuchawkach ;D

Obcy jest 'wzięty' jakby z pierwszej części obcego więc nie jest aż tak 'mobilny' i dynamiczny jak to było w późniejszych odsłonach filmu. Ale mimo to czuć jego siłe i wyższość nad nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też gameplay sobie obejrzałem i nadal mieszane uczucia...może sobie z ciekawości zassam i wtedy się okaże ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na metacritic 80pkt. Klimat gęsty jak cholera ;) nie porownujcie jej do poprzednich części bo to zupełnie inna gra. Jak ktoś się nastawia na strzelanie to się zawiedzie... Gra raczej pod klawiaturę i mysz niżeli na pada. Polecam grę nocą w słuchawkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i fakt z tym klimatem. No ale tak czy siak polecam Noc wygodną kanapę z padem i porządne kino domowe a nie jakąś tam mysz i klawiaturę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kto woli... Mi jakoś pad w FPP nie podchodzi, co do kanapy to się oczywiście w pełni zgadzam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no przecież wiem :wink: Też tak miałem , ze fps to tylko klawa + mysz ale od kiedy zakochałem się w serii Halo odwidziało mi się i idzie mi dość dobrze. Halo Reach (tylko x360) powinien przejść każdy i pograć w multi. Łeb urywa klimatem.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i fakt z tym klimatem. No ale tak czy siak polecam Noc wygodną kanapę z padem i porządne kino domowe a nie jakąś tam mysz i klawiaturę :grin:

Jak tak bardzo zalezy to mozna kupic pada microsoft 360 do PC :wink: Kompa mozna podlaczyc pod TV - tak jak zrobilem to 7 lat temu :decayed:

Najlepsze, ze jest wygoda o ktorej wspominales... kino itp. :) a jakosc gier, mozliwosci itp. o niebo lepsze niz na konsole :decayed:

Edytowane przez Remik-A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola to konsola. Ma duszę a nie jakiś tam blaszak :grin: PS4 daje radę i przez minimum 5 lat nie będę martwił się wymaganiami w grach. A kupować Titany po 2 czy 3 tysie mnie nie stać.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola to konsola. Ma duszę a nie jakiś tam blaszak :grin: PS4 daje radę i przez minimum 5 lat nie będę martwił się wymaganiami w grach. A kupować Titany po 2 czy 3 tysie mnie nie stać.

Jakosc, mozliwosci :kox: kosztuja to zrozumiale... :) konsola to takie budzetowe rozwiazanie :wink: a kazdy z nas inwestuje.$ inaczej w swoje hobby / rozrywke :wink:

Edytowane przez Remik-A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz z malym nie mam czasu grac.Mialem PC z 24 calowym monitorem i sprzedalem.Kupilem lapka dla wygody.No i sporo czasu mam tez xboxa z kinectem ale nie byl odpalany chyba ponad pol roku ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Alien Isolation ma srednie oceny w prasie? W jakiej prasie, bo chybe nie traktujacej o grach komputerowych tylko serwisy pokroju "wirtualna polska" itp

pierwsze oceny oscylowaly blisko najwyzszych z mozliwych:

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/alien-isolation-gra-pierwsze-oceny.html

Gra jest wypasiona na maxa i nie ma co jej porownywac z poprzednimi grami z uniwersum o alienie. to zupelnie inna gra. to tak jakby porownywac telewizor do lodowki.

To czy bedzie sie podobala zalezy od tego czy ktos lubi gry typu uciekaj a nie idz na przod i pruj olowiem we wszystko co sie rusza. to jest w zasadzie podstawowa roznica miedzy ta gra a innymi. druga sprawa... gra jest bardzo dluga oraz mocno rozbudowana fabularnie i mija ok 1,5-2h zanim pierwszy raz bedziemy miec stycznosc z obcnym. ale od tego momentu zaczyna robic sie hardcore na maxa i z kazda chwila jest coraz wieksze napiecie. a jak ktos sobie podbije poziom trudnosci na hard tak jak zalecaja tworcy to dopiero pozna czym jest ta gra.

ja gralem na PC z monitorem 3d i wrazenia z klimatu oraz wygladu stacji kosmicznej byly mega. samo 3d dopracowane na tyle ze mialem wrazenie jakbym byl w grze. nie wiem jak xbox ale na jednej z recenzji YT mowili iz te ruchy/klawisze ktore sa odpowiedzialne za wychylanie sie zza scian/naroznikow w przypadku PS4, kamera rejestruje nasz ruch glowy i mozemy sie w "rzeczywistym swiecie" wychylic by zobaczyc zza sciany czy dany korytarz jest pusty i postac w grze wykona taki ruch.

Edytowane przez peju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...