Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej do skrzyni biegów multitronic w Audi A4 B8?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, benm323 napisał:

Hej, dzięki DEV. A na wymianę z filtrem zew starczy 6L, bo ostatnio tak miałem. 

Powinno wejsc wiecej, jak wyciagniesz filtr to wyssij jeszcze resztę starego oleju ze skrzyni.

Opublikowano
W dniu 30.01.2021 o 19:27, Dev napisał:

Jo

Jeszcze jedna prośba jakie jest oznaczenia filtra?

Jest on montowany od strony komory silnika?

Opublikowano

Skrzynia multitronic NYM rocznik 2012 vin WAUZZZ8K7DA107261 czy posiada filtr oleju do wymiany?

Opublikowano
1 godzinę temu, Caporeira napisał:

Skrzynia multitronic NYM rocznik 2012 vin WAUZZZ8K7DA107261 czy posiada filtr oleju do wymiany?

Posiada

Opublikowano
13 minut temu, Dev napisał:

Posiada

W zeszłym tygodniu robiłem serwis z wymianą oleju i filtra skrzyni.

Ale warsztat policzył sobie mniej bo powiedział że w skrzyni nie ma filtra.

Opublikowano
44 minuty temu, Caporeira napisał:

W zeszłym tygodniu robiłem serwis z wymianą oleju i filtra skrzyni.

Ale warsztat policzył sobie mniej bo powiedział że w skrzyni nie ma filtra.

Dyletanci, omijaj ich z daleka, kazde multi w B8 ma filtr 

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Co w tym wypadku zrobić ?

Czy brak wymiany filtra "mocno" może zaszkodzić skrzyni biegów?

Robić ponowną wymianę oleju+ filtr ?

Czy, zaczekać 60 tyś km i wtedy to zrobić?

Opublikowano
4 godziny temu, Caporeira napisał:

Co w tym wypadku zrobić ?

Czy brak wymiany filtra "mocno" może zaszkodzić skrzyni biegów?

Robić ponowną wymianę oleju+ filtr ?

Czy, zaczekać 60 tyś km i wtedy to zrobić?

Na te pytania Ci nie odpowiem.

Niech sie wypowiedzią Ci którzy  robili serwis olejowy skrzyni w Twoim aucie.

Opublikowano

Dev pytanie

skrzynia multitronic  NYM rocznik 2014 vin  WAUZZZ8K1EA106561   czy posiada filtr oleju do wymiany?

jakie oznaczenie jest filtra ?

olej do skrzyni ?

olej dyfra?

Dzieki z góry za info.

Opublikowano
21 minut temu, jacek13 napisał:

Dev pytanie

skrzynia multitronic  NYM rocznik 2014 vin  WAUZZZ8K1EA106561   czy posiada filtr oleju do wymiany?

jakie oznaczenie jest filtra ?

olej do skrzyni ?

olej dyfra?

Dzieki z góry za info.

Wszystkie informacje masz na tej stronie

Opublikowano

Pytam ponieważ po lifcie sa skrzynie w których filtr się wymienia i nie, takie informacje tez sa na forum.

Opublikowano
34 minuty temu, jacek13 napisał:

Pytam ponieważ po lifcie sa skrzynie w których filtr się wymienia i nie, takie informacje tez sa na forum.

Pytałes konkretnie o swoje auto wiec uzyskałes prawidłowa odpowiedz

Opublikowano

Jaki olej do skrzyni multitronic NDY? Serwis proponuje ravenol podobno dużej różnicy nie ma.

Opublikowano

poprosze o wskazówkę -  co ile wymieniany jest olej w  mechanizmie różnicowym ?

Opublikowano

Jeszcze pytanie na temat metody wymiany oleju, statycznie czy dynamicznie?

Opublikowano
9 godzin temu, Fear44 napisał:

Jeszcze pytanie na temat metody wymiany oleju, statycznie czy dynamicznie?

Statycznie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przymierzałem się do wymiany oleju w moim CVT lecz okazało się iż olej ucieka mi w miejscu chłodnicy. Teraz zastanawiam się ile tego oleju musiałoby ubyć żeby pojawiły się jakieś poważniejsze szkody oraz jakie byłyby objawy niskiego poziomu oleju? Póki co auto uziemiłem, jak wracałem nim od mechanika który to zauważył wszystko działa płynnie, jedynie mechanik zwrócił mi uwagę na dość duży czas reakcji przy ruszaniu z miejsca. 

Edytowane przez Fear44

Opublikowano
1 godzinę temu, Fear44 napisał:

Przymierzałem się do wymiany oleju w moim CVT lecz okazało się iż olej ucieka mi w miejscu chłodnicy. Teraz zastanawiam się ile tego oleju musiałoby ubyć żeby pojawiły się jakieś poważniejsze szkody oraz jakie byłyby objawy niskiego poziomu oleju? Póki co auto uziemiłem, jak wracałem nim od mechanika który to zauważył wszystko działa płynnie, jedynie mechanik zwrócił mi uwagę na dość duży czas reakcji przy ruszaniu z miejsca. 

Wymien olej razem z filtrem

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Witam Dev. 

Dasz radę sprawdzić 

Jaki  numer oleju do mojej skrzyni mmv i filtr potrzebuje?

WAUZZZ8k6BA061550

Opublikowano
3 godziny temu, oooarcziooo napisał:

Witam Dev. 

Dasz radę sprawdzić 

Jaki  numer oleju do mojej skrzyni mmv i filtr potrzebuje?

WAUZZZ8k6BA061550

Czy to ma być olej z numerem 

G052516A2? 

A filtr 

0AW301516H

Jaki zamiennik mogę zastosować  wzamian za oryginał?

RAVENOL ATF CVT FLUID  może być?

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.