Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

swietna a6,powloka robi wow na pewno,jedyny minus odemnie to te rolki powinny byc w 20",do takiej lochy 19 czy 18 to ginie!

Opublikowano
  • Autor

swietna a6,powloka robi wow na pewno,jedyny minus odemnie to te rolki powinny byc w 20",do takiej lochy 19 czy 18 to ginie!

Dzięki za dobre słowo. Rolka pewnie wpadnie 20 na next sezon

Opublikowano

Slavko gdzie robiłeś powłokę?

Opublikowano
  • Autor

U znajomego,chodzi dokładnie o miasto ?

Opublikowano

Bo też chce zrobić powłokę jak wrócę z Niemiec i nie wiem u kogo bo jedna wycenę miałem na 2tyś zł

albo chociaż numer ,jak się na Ciebie powolam będzie taniej hehe

Edytowane przez koman

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Bo też chce zrobić powłokę jak wrócę z Niemiec i nie wiem u kogo bo jedna wycenę miałem na 2tyś zł

albo chociaż numer ,jak się na Ciebie powolam będzie taniej hehe

Pw

Kolejne fanty

20151103_135424_zpsimsoymqj.jpg

FB_IMG_1447102805434_zpsguosnjef.jpg

5365866036_zpsskibvsg3.jpeg

20151224_152910_zpsvd9vrohp.jpg

Listwy, końcówki i dyfuzor s6 na pokładzie

Opublikowano

pięknie furka wygląda , cud miód i malina :)

Opublikowano

Listwy super ,ale końcówki jak dla mnie '' bisschen zu groBe ''

Co nie zmienia faktu że fura wymiata.

Opublikowano

Popieram kolegę wyżej. Koncówki niezła trzoda

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Koncowki są do poprawki musza się trochę schować, ogarnę wrzucę lepsze foto

Opublikowano

Końcówki jakoś dziwnie spasowane... Do poprawki bo jakoś tam ciasno i za dużo ich widać. :kwasny:

Listwy leżą jak trzeba . :wink4:

Opublikowano

Przejrzałem cały temat i powiem CI, że swoją furą przekonałeś mnie do A6 C6. Do tej pory średnio mi się widziały jednak zmieniłem zdanie. Twój braciak na Leonie ma rolkę wzór Lambo? Zastanawiam się nad nimi do swojej B6 chyba, że w poniedziałek sprzedam to będę miał problem z głowy :P

Opublikowano
  • Autor

Przejrzałem cały temat i powiem CI, że swoją furą przekonałeś mnie do A6 C6. Do tej pory średnio mi się widziały jednak zmieniłem zdanie. Twój braciak na Leonie ma rolkę wzór Lambo? Zastanawiam się nad nimi do swojej B6 chyba, że w poniedziałek sprzedam to będę miał problem z głowy :P

Tak ma Lambo na dil,do oddania za 2700

Opublikowano

Moim zdaniem takie dwururki prezentowały by się znacznie lepiej.

2b2b1280383e5ba971a08531824b97a1.jpg

send from my Atari 65xe

Opublikowano
  • Autor

Te są inne po skosie a moje równo się kacza i zewnętrzna zawsze będzie dłuższą - więcej wystawac. Po świętach je poprawie bardziej schowam chodź zawieje miejsca nie ma

20151224_123500_zpslm69ptwi.jpg

Poprawie i będzie ok jak dla mnie, kolega peter22 miałem też 4x90mm i mi się takie podobają,nie lubię za dużej luki między dyfuzorem

Opublikowano

powinieneś jedną schować bardziej bo tak to zawsze albo jedna będzie za bardzo schowana albo będzie wystawać . Zobacz jak u mnie były . Oryginalne od s6 dla mnie za małe takie fifki . Popraw tak jak ja miałem i będzie elegancko .

Edytowane przez peter22

Opublikowano
  • Autor

Ale Ty kupiłeś ori ulter jedna krótsza czy tak jak ja dwie na równo się kacza?

Opublikowano

Takiej samej długości miałem obje image.jpg

image.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Piotrek za te i inne info ;-)

Opublikowano

Slawo pokaz srodek z listwami i front jak siadl ten gtill . I ogromne Gratki dla Ciebie za tak ciezka prace pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.