Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobra decyzja odnośnie zmiany felunku myślę, że jakaś dwudziestka :wink: będzie na duży +

Opublikowano
  • Autor

AMON tak jak piszesz 20 " będzie na +

Felgi dziś dotarły, opony zamówione.

received_1020085494737454_zpseawomapp.jp

Opublikowano

no kur... nareszcie jakiś męski rozmiar ;oD

Opublikowano
  • Autor

no kur... nareszcie jakiś męski rozmiar ;oD

Miałem to odłożyć na kolejny sezon no ale nie wytrzymałem;-)

Opublikowano

I dobrze będzie kosa

Opublikowano

Felgi super będzie inne auto.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie. Na weekend postaram się to zarzucić na auto

Opublikowano

AMON tak jak piszesz 20 " będzie na +

Felgi dziś dotarły, opony zamówione.

received_1020085494737454_zpseawomapp.jp

jakie ET ?

Opublikowano
  • Autor

32 i 35

Opublikowano

ET 35 od razu na tył leci ;) i tak będzie na styk :)

Opublikowano
  • Autor

ET 35 od razu na tył leci ;) i tak będzie na styk :)

Właśnie szukam info czy trzeba dystans,więc mówisz że obejdzie się bez?

Opublikowano

ET 35 od razu na tył leci ;) i tak będzie na styk :)

Właśnie szukam info czy trzeba dystans,więc mówisz że obejdzie się bez?

nie ma mowy o dystansie jedynie na przód z tyłu jak założysz zobaczysz że rant na równo praktycznie z kołem będzie, ratować będzie jedynie opona 235 lecz ceny opon zabijają :/

Opublikowano
  • Autor

ET 35 od razu na tył leci ;) i tak będzie na styk :)

Właśnie szukam info czy trzeba dystans,więc mówisz że obejdzie się bez?

nie ma mowy o dystansie jedynie na przód z tyłu jak założysz zobaczysz że rant na równo praktycznie z kołem będzie, ratować będzie jedynie opona 235 lecz ceny opon zabijają :/

Dzieki za info. Jeśli chodzi o ceny opon to w De są tańsze o wiele niż w Pl. Kupiłem nexen za 470eu a w Pl 2600 więc różnica spora

Opublikowano

ET 35 od razu na tył leci ;) i tak będzie na styk :)

Właśnie szukam info czy trzeba dystans,więc mówisz że obejdzie się bez?

nie ma mowy o dystansie jedynie na przód z tyłu jak założysz zobaczysz że rant na równo praktycznie z kołem będzie, ratować będzie jedynie opona 235 lecz ceny opon zabijają :/

Dzieki za info. Jeśli chodzi o ceny opon to w De są tańsze o wiele niż w Pl. Kupiłem nexen za 470eu a w Pl 2600 więc różnica spora

nie wiem też jak Ci dobija na dziurach i jak pracuje Gwint AP jeśli nie jest jakoś super twardy to niestety będzie ocierać.

Oponkę jaką wsadzasz ? 235/245 ?

Opublikowano
  • Autor

ET 35 od razu na tył leci ;) i tak będzie na styk :)

Właśnie szukam info czy trzeba dystans,więc mówisz że obejdzie się bez?

nie ma mowy o dystansie jedynie na przód z tyłu jak założysz zobaczysz że rant na równo praktycznie z kołem będzie, ratować będzie jedynie opona 235 lecz ceny opon zabijają :/

Dzieki za info. Jeśli chodzi o ceny opon to w De są tańsze o wiele niż w Pl. Kupiłem nexen za 470eu a w Pl 2600 więc różnica spora

nie wiem też jak Ci dobija na dziurach i jak pracuje Gwint AP jeśli nie jest jakoś super twardy to niestety będzie ocierać.

Oponkę jaką wsadzasz ? 235/245 ?

Beton to on nie jest więc odboje trzeba zapodac. Opony to 245x35

Opublikowano
  • Autor

9 i 10

Opublikowano
  • Autor

Do c6 starczy;-)

Opublikowano

bedzie sztos :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.