Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie amortyzatory do 1be


piocio83

Rekomendowane odpowiedzi

j

Panowie może ktoś zakładał do swojej a4 z zawiasem 1be te amory KAYABA, chodzi mi o tylne

353014 ULTRA SR--236 zł szt

353016 ULTRA SR--273 zł szt

podobno to do sportowego zawieszenia

jak ktoś się orientuje jaka jest różnica między tymi amortyzatorami,czy chodzi o twardość?

Czy może się ktoś wypowiedzieć jak się sprawują amortyzatory Kayaba Ultra SR 353016 w zawieszeniu 1BE. Może ktoś je założył i się podzieli odczuciami z jazdy.

Edytowane przez Arek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco ponad 6 miesięcy temu wstawiłem do swojego 1BE amorki Monroe REFLEX (2xE2043, 2xE2037). Długo bawiłem się, żeby dobrać coś sensownego. Problem był z tyłem do Quattro. W końcu doradzono mi Monroe. Niby utwardzone, do wersji sportowej. Przód OK, ale z tyłu jestem średnio zadowolony. Właśnie walnęły mi obie sprężyny. Na przeglądzie wyszło, że mają po 58%...

Edytowane przez wypor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie posiadam żadnego katalogu z innych firm, sam używałem Bilsteina, w sieci jest dużo błędnych informacji albo ktoś znalazł sobie listę wszystkich amorków i kopiuje. Teoretycznie każdy amorek z seryjną i obniżoną (do -30 mm) sprężyną będzie współpracował ale wystarczy się przejechać z takim i takim zawieszeniem aby przekonać się że to inna bajka, szczególnie w szybko pokonywanych zakrętach na nierównej drodze.

siemanko. uzywałeś Bilsteina, powiedz mi jakbym chciał kupić zestaw amorów ze sprężnami bilstein B12 (sprężyny eibach pro-kit) to jak sprawdzić oznaczenie/numer który pasuje do mojego auta? bo są rózne modele tego B12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...