Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MTS zestaw -40mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ile pisze w tabliczce znamionowej?

Opublikowano

na ktorej?

Opublikowano

Tej w komorze silnika

Opublikowano

1080

Opublikowano

Przód? A tył?


Coś mało, wg katalogu to wychodziło wyżej

Opublikowano

tyl nie pamietam ale napewno mniej. U mnie jest troche inna sprawa bo mam A6 po zmianiae silnika z 2.5 na 1.9 ale mam tez w domu takie samo A6 ori 1.9 i wlasnie z niego biore te dane

Opublikowano

Z Eibacha właśnie sprężyny pod 1.9 TDI i Avanta to tak jak napisałem wcześniej czyli ponad 1100 kg tylko że tam pisze do i to by mi bardziej pasowało bo A6 jest jednak cięższa od A4

Opublikowano

no wlasnie ale skoro tu pisze 1080 to chyba tak jest ?

Opublikowano

No właśnie, ori ma więcej klas wagowych, zamienniki są określane do jakieś tam wagi i bardzo dużo silników i wyposażenia pasuje pod większość modeli. Dlatego napisałem że jak ten MTS jest do 1030 kg to nie będzie się nadawał do Twojego.

Opublikowano

rozumiem ale czego u mnie pisze 1080 kg? Jesli taki by byl nacisk osi to bral bym te MTSa i siadlo by mi oko 45 moze 50 takze dla mnie git ale boje sie ze siadzie z 60 albo i wiecej

Opublikowano

Chodzi o to że nie tylko siądzie niżej ale auto wtedy nie zachowuje się prawidłowo.

Opublikowano

A może wypowie się ktoś jak z jakością tego MTS-a ? Dodam, że robię mało km, uważam na dziurach... Wytrzyma to trochę ? Bo widzę, że koszt zestawu to 730zł a jak mam dać 450zł za jakąś używke to chyba gra nie warta świeczki. Nie chcę super gleby, zadowoliłby mnie efekt jak u Kolegi na foto bo teraz moja stoi jak terenówka...

Ale co chcesz z MTS-a? Sprężyny same czy wraz z amorkami?

No oczywiście pełen kit.

Opublikowano

Jest szansa że okres gwarancji wytrzyma, ogólnie dość miękki to zestaw.

Opublikowano

To jest jakaś alternatywa?

Opublikowano

Tak ale droższa :wink:

Opublikowano

kolega z A6 1.9 zalozyl do 2.5 i siadlo mu nizej ale samochod normalnie sie zachowuje

Opublikowano

Tak ale droższa :wink:

No właśnie się domyślałem... sam nie wiem co kupić/zrobić więc pewnie na lato znowu nie siądzie...

Opublikowano

To szukaj używki w dobrym stanie, może coś na forum się znajdzie.

Opublikowano

No tak ale jaką mam pewność, że na tych amorkach jeszcze pojeżdzę.

Opublikowano

Jak trzpienie same się wysuwają, a amorek suchy i nie jest mocno skorodowany to pojeździ. Oczywiście nikt nie da Ci gwarancji na nie ale parę osób chce zmieniać w drugą stronę, tzn do góry, może zamienicie się zawieszeniami. Sprawdzić stan na stacji diagnostycznej, aby nie miały dużej różnicy i reszta po wyciągnięciu j.w. Do tego springi np. z Eibacha, H&R, czasami się zdaża się ładne używki kupić i za niewiele kasy można skompletować.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.