Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Moje A4


Krzysiek290785r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym użytkownikiem tego forum, dziś ja chciał bym pokazać wam swoje auto.

Samochód nabyłem niecały miesiąc temu, auto nie przechodziło żadnych modyfikacji.

Jaką ją widzicie taką nabyłem. Zainwestowałem parę złotych w emblematy na tylnej klapie silnika no i to narazie wszystko.

A4

Rok produkcji 2000r.

Silnik Benzyna 1.8 T (150 KM) :evil:

Przebieg 150 000 km

Jest to moje pierwsze audi, trochę sledze wasze rozmowy na forum, najbardziej zainteresowało mnie jaka jest różnica między wersją podstawową a (s-line). Znalazłem sporo wątków poświęconych temu tematowi. Jak uważacie czy warto inwestować w ten samochód czy zostawić tak jak jest.

Czego mi brakuje w aucie abym mógł spokojnie na grill umieścić emblemat s-line.

1681031184b1098cm.jpg

ff19687b9d99b348m.jpg

9d73180ad28f4692m.jpg

8de59599b90d8391m.jpg

f12a9472732a82ddm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego mi brakuje w aucie abym mógł spokojnie na grilu umieścić emblemat s-line.

Umieszczenie emblematu s-line w modelu B5 jest nie na miejscu ponieważ w B5 nie było czegoś takiego :wink4: Fakt były autka lepiej wyposażone (z elementami wyposażenia od S4) i być może to były pierwsze kroki Audi w kierunku wprowadzenia S-line. Ale jak już powiedziałem w B5 nie było czegoś takiego jak wersja S-line :wink4:

Fajny polift, ale... Felgi do zmiany, te felgi są od starszych przedliftowych modeli, ktoś sobie je dołożył/zamienił ładniejsze na brzydsze... Kolejna sprawa, to masz grill od wersji przedliftowej :decayed: Było jakieś bum? :gwizdanie: Pokaż inne foty :wink4:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2008, 12:53_________________________________________________A i ten wydech wywal :decayed: Kierę masz od Ski, ale jakie masz fotele? I ktoś chyba czerwone T Ci dokleił od AJLa z wersji USA :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część

Może od ciebie coś się więcej dowiem o tym samochodzie

Dlaczego twierdzisz że felgi są od starszego modelu dla mnie wyglądaj jak nowe.

Słyszałem już wypowiedzi na forum o tym że w wersji B5 nie było S-line za to ci dziękuje.

Ale często się spotykałem na ulicy z ty przypadkiem.

Co masz na myśli pisząc polift, z tego co mi wiadomo audi w wersji B5 przechodziła dwa liftingi, i moja je przeszła a przynajmniej mi się tak wydaje.

A co z tym grillem możesz mi pokazać grill po liftingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Twoja A4 jest po II liftingu - polift :wink4:

A co do grilla to fatycznie stary :mysli:

Tu masz przykład poliftingowego grilla - http://incontrol.nexteppe.com/images/vehicles/WAUDC28D1YA036259_01.jpg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fotele pytasz proszę

Na razie tylko kawałek z czasem może wstawię całe może ci to coś powie

e4f24aa3d9eaa82cm.jpg

Co znaczy że kierownice mam od Ski co znaczy ten skrót

T czerwone sam przykleiłem aż tak źle.

(od AJLa z wersji USA) co to znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek290785r

Kolego kierownica taka jak w wersji S4 .. ( S4 , RS4 - wersje sportowe A4 )

:wink4:

Srodeczek ładny ..fotele kubełkowe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto fakt jest po 2 lifcie ale dziwi mnie ten grill (po 2 lifcie grill ma 4 poprzeczki, a przed nim mial 5 tak jak u Ciebie)

wiec albo auto mialo bum, albo ktos wymienil bo mi sie nie podobal. osadzac nie bede bo ze zdjec nie da sie stwierdzic :)

ten wydech wydaje mi sie troszkę za duży do A4. chyba ze by go wypolerować i zobaczyć wtedy efekt - pomysl nad tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego twierdzisz że felgi są od starszego modelu dla mnie wyglądaj jak nowe.

Bo one były montowane w A4kach chyba do I liftu, ogólnie mało jest tych felg, bo chyba nikt ich nie chciał :naughty: Po lifcie (czyli jak się przyjęło na forum II lifcie) bankowo nie montowali tych felg na fabryce :wink4: Były inne 15'' felgi :wink4:

Słyszałem już wypowiedzi na forum o tym że w wersji B5 nie było S-line za to ci dziękuje.

Ale często się spotykałem na ulicy z ty przypadkiem.

:blink: Często? Ale na bank nie było, jeśli już to ludzie sobie naklejają takie oznaczenia, które bardzo tanio można na allegro kupić :wink4:

Co masz na myśli pisząc polift, z tego co mi wiadomo audi w wersji B5 przechodziła dwa liftingi, i moja je przeszła a przynajmniej mi się tak wydaje.

Masz autko po II lifcie, czyli jak już mówiłem na forum przyjęta wersja lift oznacza II lift, bo były zdecydowanie większe zmiany. :wink4:

A co z tym grillem możesz mi pokazać grill po liftingu.

grill masz na bank od autka przed liftem, grill po lifcie wygląda tak:

http://members.audiclubsa.org.za/d/1476-3/10_99A4avant18T.jpg

A tu jest temat o grillach :wink4:http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_grill-t31529.0.html tam jest jedno VT z grillem poliftowym... zobacz sobie na allegro jakie grille mają autka z tego samego roku co Twoje :wink4:

Co znaczy że kierownice mam od Ski co znaczy ten skrót

T czerwone sam przykleiłem aż tak źle.

(od AJLa z wersji USA) co to znaczy.

Kierownica od mocniejszej wersji S4 (pakiet sport), fotele też masz z pakieru sport, w S4 były podobne, ale obszyte innymi materiałami :wink4: Najlepiej znajdź taką "wklejkę" w książce serwisowej lub w bagażniku autka, tam co masz numer VIN i sobie rozkoduj kody (takie 3 literowo-cyfrowe) jakie masz wyposażenie, może nawet nie wiesz, że coś masz :naughty: Poszukaj na forum tematu o tym. Wpisz w szukajce "kody wyposażenia" czy coś w tym stylu...

A to czerwone T o ile dobrze kojarzę to chyba w USA tylko zakładali do autek z silnikiem AJL (1,8 T 180KM) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...