Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

swap silnika 2.5 na 1.9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam jestem nowy i już mam problem znaczy się miałem już dawno ale jakoś żaden elektryk nie jest w stanie mi pomoc wiec może ktoś z szanownych kolegów może mi coś pomoc a chodzi mi konkretnie o to ze wymieniłem silnik 2.5 tdi na silnik 1.9 tdi wszystko wsadzone i prawie gra oprócz jednej rzeczy podłączenia wiązki komputera ,kostki od 1.9 są inne i trzeba teraz odpowiednio podłączyć kabelki pod instalacje od 2.5 tdi która została ,będę wdzięczny jeśli ktoś mi pomoże samochód stoi już 2 miesiąc także prośba wielka do kolegów którzy mogli by mi pomoc odpalić i cieszyć się jazda na wszelki wypadek podaje nr tel : 515 598 937 proszę o sms a oddzwonię ,pozdrawiam

Opublikowano

lepiej wziac kpl wiazke od 1.9 i przelozyc

Opublikowano

kolego pisz PW ja to robilem w A6 ale mysle ze to samo bedzie. Pomoge tez mialem problem z elektryka

Opublikowano
  • Autor

lepiej wziac kpl wiazke od 1.9 i przelozyc

mam orginalną wiązkę która była przy silniku od 1.9 ale nie pasuje pod wpinke która jest w podszybiu ta w skrzynce gdzie jest komputer wiem ze trzeba te raz ta wiazke przelutowac pod odpowiednie piny ktore zostaly po silniku 2.5 i wlasnie tego nie wiem z czym gdzie podlaczyc niby kolory kabli takie same ale nie wszystkie jest mala roznica miedzy kabelkami.

kolego pisz PW ja to robilem w A6 ale mysle ze to samo bedzie. Pomoge tez mialem problem z elektryka

Maras zaraz zerkne czy mam fotki na kompie to ci podesle

Opublikowano

Ok. Wysyłaj to pomoge może

Opublikowano
  • Autor

Ok. Wysyłaj to pomoge może

mam na telefonie ale jeszcze mosze zrzucic na kompa w 2.5 jest 6 kostek do podpiecia a w tym sil;niku co wlozylem jest 5 kostek zaraz podesle

Opublikowano

Ok pisz pw

Opublikowano
  • Autor

Ok. Wysyłaj to pomoge może

mam na telefonie ale jeszcze mosze zrzucic na kompa w 2.5 jest 6 kostek do podpiecia a w tym sil;niku co wlozylem jest 5 kostek zaraz podesle

Maras mam te zdjecia te z podlaczona instalacja to sa od 1.9 tdi jeszcze byly w samochodzie z ktorego wziolem kpl silnik z komputerem i wiazka a te same poste 6 gniazd to pozostalosci jakie zostaly po silniku 2.5 tdi jakie zostaly w samochodzie gdzie potrzebuje podpiac teraz instalacje od 1.9

Maras podaj swoj mail bo nie moge dodac zdiec na priv

Ok. Wysyłaj to pomoge może

mam na telefonie ale jeszcze mosze zrzucic na kompa w 2.5 jest 6 kostek do podpiecia a w tym sil;niku co wlozylem jest 5 kostek zaraz podesle

Maras mam te zdjecia te z podlaczona instalacja to sa od 1.9 tdi jeszcze byly w samochodzie z ktorego wziolem kpl silnik z komputerem i wiazka a te same poste 6 gniazd to pozostalosci jakie zostaly po silniku 2.5 tdi jakie zostaly w samochodzie gdzie potrzebuje podpiac teraz instalacje od 1.9

Maras podaj swoj mail bo nie moge dodac zdiec na priv

http://www.directupload.net/file/d/3778/vs2b52ww_jpg.htm

zdiecia

http://www.directupload.net/file/d/3778/afon4h6l_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3778/fh94onh8_jpg.htm

Edytowane przez matus94

Opublikowano

czyli w samochodzie masz okrogle piny a w instalacji silnika plaskie dobrze mowie?

Opublikowano
  • Autor

czyli w samochodzie masz okrogle piny a w instalacji silnika plaskie dobrze mowie?

no tak tak wyglada ze tak jest :-)

Edytowane przez matus94

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Sorry ze odkopuje stary temat ale mam bardzo podobny problem z tymi wlasnie roznymi kostkami z tym ze u mnie to troche inna bajka ale problem ten sam dodam ze silnik mam wraz z ecu i wiazka elektryczna silnika 1z zas instalacja w kabinie pochodzi od silnika AJM czy da sie jakos przerobic te kostki ? Matus94 poradziles sobie z tym jakos ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.