Skocz do zawartości
IGNOROWANY

swap silnika 2.5 na 1.9


matus94

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem nowy i już mam problem znaczy się miałem już dawno ale jakoś żaden elektryk nie jest w stanie mi pomoc wiec może ktoś z szanownych kolegów może mi coś pomoc a chodzi mi konkretnie o to ze wymieniłem silnik 2.5 tdi na silnik 1.9 tdi wszystko wsadzone i prawie gra oprócz jednej rzeczy podłączenia wiązki komputera ,kostki od 1.9 są inne i trzeba teraz odpowiednio podłączyć kabelki pod instalacje od 2.5 tdi która została ,będę wdzięczny jeśli ktoś mi pomoże samochód stoi już 2 miesiąc także prośba wielka do kolegów którzy mogli by mi pomoc odpalić i cieszyć się jazda na wszelki wypadek podaje nr tel : 515 598 937 proszę o sms a oddzwonię ,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej wziac kpl wiazke od 1.9 i przelozyc

mam orginalną wiązkę która była przy silniku od 1.9 ale nie pasuje pod wpinke która jest w podszybiu ta w skrzynce gdzie jest komputer wiem ze trzeba te raz ta wiazke przelutowac pod odpowiednie piny ktore zostaly po silniku 2.5 i wlasnie tego nie wiem z czym gdzie podlaczyc niby kolory kabli takie same ale nie wszystkie jest mala roznica miedzy kabelkami.

kolego pisz PW ja to robilem w A6 ale mysle ze to samo bedzie. Pomoge tez mialem problem z elektryka

Maras zaraz zerkne czy mam fotki na kompie to ci podesle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wysyłaj to pomoge może

mam na telefonie ale jeszcze mosze zrzucic na kompa w 2.5 jest 6 kostek do podpiecia a w tym sil;niku co wlozylem jest 5 kostek zaraz podesle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wysyłaj to pomoge może

mam na telefonie ale jeszcze mosze zrzucic na kompa w 2.5 jest 6 kostek do podpiecia a w tym sil;niku co wlozylem jest 5 kostek zaraz podesle

Maras mam te zdjecia te z podlaczona instalacja to sa od 1.9 tdi jeszcze byly w samochodzie z ktorego wziolem kpl silnik z komputerem i wiazka a te same poste 6 gniazd to pozostalosci jakie zostaly po silniku 2.5 tdi jakie zostaly w samochodzie gdzie potrzebuje podpiac teraz instalacje od 1.9

Maras podaj swoj mail bo nie moge dodac zdiec na priv

Ok. Wysyłaj to pomoge może

mam na telefonie ale jeszcze mosze zrzucic na kompa w 2.5 jest 6 kostek do podpiecia a w tym sil;niku co wlozylem jest 5 kostek zaraz podesle

Maras mam te zdjecia te z podlaczona instalacja to sa od 1.9 tdi jeszcze byly w samochodzie z ktorego wziolem kpl silnik z komputerem i wiazka a te same poste 6 gniazd to pozostalosci jakie zostaly po silniku 2.5 tdi jakie zostaly w samochodzie gdzie potrzebuje podpiac teraz instalacje od 1.9

Maras podaj swoj mail bo nie moge dodac zdiec na priv

http://www.directupload.net/file/d/3778/vs2b52ww_jpg.htm

zdiecia

http://www.directupload.net/file/d/3778/afon4h6l_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3778/fh94onh8_jpg.htm

Edytowane przez matus94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w samochodzie masz okrogle piny a w instalacji silnika plaskie dobrze mowie?

no tak tak wyglada ze tak jest :-)

Edytowane przez matus94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze odkopuje stary temat ale mam bardzo podobny problem z tymi wlasnie roznymi kostkami z tym ze u mnie to troche inna bajka ale problem ten sam dodam ze silnik mam wraz z ecu i wiazka elektryczna silnika 1z zas instalacja w kabinie pochodzi od silnika AJM czy da sie jakos przerobic te kostki ? Matus94 poradziles sobie z tym jakos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...