Radio nie odbiera fal

Lukasz_N

Witam

Problem dotyczy B6 i odbioru fal radiowych. W aucie siedział oryginalnie Chorus II. Poprzedni właściclel zmienil radio na niefabryczne. Niestety radio nie odbiera stacji tylko same szumy. Problem leży gdzies w antenie lub wzmacniaczu antenowym, bo podmieniałem radia i dalej to samo. Jak się zabrac do sprawdzenie anteny i wzmacniacza?

Sprawdz czy radio daje zasilanie (+12V) na antene. Przy podmianie radia wstawiales ori radio? W niektórych radiach trzeba aktywowac opcje zasilania anteny bądz dodawać przejściówke

Nieoryginalne radio było już wrzucone jak kupiłem auto. Poprzedni wlasciciel zmienil CHORUSA II na to wlasnie radio. Który przewód odpowiada za zasilanie anteny? W Avancie wzmacniacz tez jest nad tylna szyba?

na tylnym słupku od strony kierowcy, czytaj ten wątek tam opisali chłopaki co i jak

Edytowane przez browaros

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.