Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] A4 2.0 DTM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moja furka :>

Przebieg 130 tys ale stan jest idealny. prod. grudzień 2005 r.

Z wypasu to właściwie standard wink

- utwardzone zawieszenie

- moc podniesiona do 220KM

- karbonowe listwy wewnątrz i na zewnątrz (bagażnik i zderzak u dołu z przodu)

- mała navi między zegarami sad

- nagłośnienie bose

- fotele recaro

- alu 18

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

Opublikowano
  • Autor

Przebieg 130 tys ale stan jest idealny. prod. grudzień 2005 r.

Z wypasu to właściwie standard ;)

- utwardzone zawieszenie

- moc podniesiona do 220KM

- karbonowe listwy wewnątrz i na zewnątrz (bagażnik i zderzak u dołu z przodu)

- mała navi między zegarami :(

- nagłośnienie bose

- fotele recaro

- alu 18

itp. itd.

Opublikowano

jaki standard ???

z tyłu nie ma korb!!! :>

Opublikowano
  • Autor

No fakt trochę nietypowo :)

Opublikowano

PIĘKNA FURKA GRATULACJE.I TE KONIKI ....

Opublikowano

ooo chyba pierwsza b7 na forum w wersji dtm

z tego co wiem to seria tam miala 220KM wiec zmien w profilu sobie silnik ( chyba ze go nie ma do wyboru )

pozatym ladniutka

oby sie dobrze sprawowala

ja bym dorzucil tylko rns-e i glebe

Opublikowano

Piękna sztuka!

Wreszcie mamy na forum DTM :)

Body kit :kox: :kox: :kox:

Pogratulować :)

Opublikowano

wygląda ślicznie...i ten kolor :good: gratulacje :)

Opublikowano

Cudo :)

zmień gril od rs4 ciekawie będzie wyglał z kratkami w zderzaku :)

Gratuluję :oklaski:

Opublikowano

po prostu piękna sztuka :good:

wewnątrz i zewnątrz rewelacja :good:

Opublikowano
  • Autor

RNS-E jest w planach. Muszę znaleźć na to czas.

Sprawuje się pięknie (puki co), mam ją od 2 miesięcy :)

O grillu myślałem, ale podoba mi się tak jak jest :D więc na razie zostawiam.

Gdzie są teraz ostatecznie spociki w Warszawie ?? Może pojawię się w najbliższy wtorek. Czytałem, że zmieniliście miejscówkę na arkadię.

Opublikowano

No! - i to jest właśnie dobrze zrobiona furka :kox: - gratulacje :good:

Opublikowano

Ja tam widze seryjny zawias (dosc dziwne).

Opublikowano

No własnie :mysli: ale tak to piękna A4 :) i nie ma halogenów :gwizdanie: i silniczek niczego sobie ,szkoda że nie ma Q :(

Opublikowano
  • Autor

No tak pisało w specyfikacji, może jest tylko utwardzony nie wiem, jakiś specjalista musiałby się przyjrzeć. :)

Dla ludzi z ASO VW w Szczecinie (tam badałem fure) to była abstrakcja jakaś.

No i fakt niestety bez Q.

Opublikowano

A nie chcesz sprzedać :gwizdanie: podjedziesz na spota koledzy zaraz sprawdzą :) i w kodach zapewne jest napisane :)

Opublikowano

Halogenow w DTM nie ma, Q jest napewno :)

Opublikowano
  • Autor

Q nie ma, były dwie wersje...

Opublikowano

Uuuu... to lipa :) Zawias seria?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.