Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana radia


krzysiekvtec

Rekomendowane odpowiedzi

chce zmienić radio na alpine i zastanawiam sie nad tym jak to radiosie tam zamontuje skoro to seryjne jest szerokie i ma swoją kieszeń. Moze mi ktoś podesłać link do tego co trzeba kupić aby takie radio weszło? widzę na alegro rożne atrapy ale i całe kosze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie radio chcesz dokładnie włożyć? http://allegro.pl/radio-blaupunkt-sydney-220-bt-mp3-ramka-audi-a4-b6-i4645954261.html Napisz do delikwenta żeby sprzedał Ci samą ramkę. Na bank Ci podpowie co będzie pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu uprzedzam przed nowymi wynalazkami Alpine. Kupuj tylko modele starsze z serii CDA. CDE i nowsze olej bo to syf który nie gra. Chyba , że lubisz bajery a grac może kiepsko;] Polecam 7893/7894 , 9812/9815 , 9855 (trochę ostrzy na górze ale jest git) , 9833 i 9835 (różnią się wyświetlaczem na korzyść tego drugiego). Ogólnie 9835 to chyba jedno z najlepszych jednostek tej firmy.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no będzie. Bose gra o półkę lepiej po przesiadce z Concerta. No ale to i tak niska półka. Dobre 2 way na przód i fajny szybki subik w bagażniku miażdży bose pod każdym względem.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wzmak bose i sub a reszta to hertz :-) a che wstawic iDA-X301 alpiny, oby dzwiek z pena byl bez strat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wzmak bose i sub a reszta to hertz :-) a che wstawic iDA-X301 alpiny, oby dzwiek z pena byl bez strat...

Daj sobie spokój od razu. Alpina z tej serii gra gorzej niż nowy kenwood za 300zł który jest śmieciem. Na bank concert ze zmieniarki zagra lepiej niż ten szajs z usb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te cda pamietam kolega mial i super byla jakosc dzwieku na pelnym zestawie hertz moze polecicie cos w podobnej kasie ale z usb i mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś przesadził z ceną bo takie można kupić poniżej 500zł ale to według mnie jedyne radio z SD , USB itp które gra jak należy. Dodatkowo ma aktywną zwrotnicę i wygląda jeszcze ok.

http://allegro.pl/jvc-kd-sh1000-usb-karta-sd-cd-mp3-gwarancja-i4718306428.html


Szukaj takiego jeśli musisz mieć USB. Jeśli nie , tylko Alpine CDA albo Clarion (958RMC)


Znalazłem taniej. http://olx.pl/oferta/radioodtwarzacz-jvc-kd-sh1000-CID5-ID6JSqt.html#5266f0a070 . Stan pewnie nie tak ładny ale raczej ok. Dzwoń do gościa , proś o lepsze zdjęcia i proponuj 450 z wysyłką kurierem w cenie. Zgodzi się na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...