Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] A4 1.8 Dark Green Sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem na forum tutorial o wymianie kierownicy na poliftową, trochę jest z tym roboty i faktycznie sporo gratów trzeba.

Opublikowano

a trójramienny przedlift?

Opublikowano
  • Autor

a trójramienny przedlift?

a mniej jest zachodu ? :D

Opublikowano

Nie wiem :D

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Set na zimę:

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Opublikowano

Trójramienna z przedlifta pasuje p&p ale jest droga i rzadko w dobrym stanie. Co do gratów nie jest tego tak dużo , w 200 zł ze wszystkim się zamkniesz jak dobrze poszukasz ( to i tak taniej niż trójramie z przedlifta )

Nie rozumiem ciśnienia na środkową konsole 2 din w przedliftach, wydać ponad 1500 ziko , rozpruć cały kokpit, szarpać się z tym pewnie tydzień po to żeby mieć 20 letnią nawigację. Fakt faktem wygląda to ładniej niż konsola przedliftowa 1 din ale czy warto ? Już chyba lepiej dołożyć te pieniądze i kupić polifta :)

A co do samochodu bardzo ładna sztuka, jedyne co bym zrobił to lampy tylne I lub II lift ( I lift wygląda praktycznie jak II i pasuje p&p więc ku nie mu bym się kierował )

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy nie pójść w stronę ori rocznika ale igła :) Tak jak ze starymi komiksami w folii :)

Edytowane przez Longer_007

Opublikowano

Też dobry pomysł :) ale kiera i tylne lampy przedliftowe to dwie rzeczy które moim zdaniem nie są szczytem designu i warto je zmienić :)

Opublikowano

Trójramienna z przedlifta pasuje p&p ale jest droga i rzadko w dobrym stanie. Co do gratów nie jest tego tak dużo , w 200 zł ze wszystkim się zamkniesz jak dobrze poszukasz ( to i tak taniej niż trójramie z przedlifta )

Nie rozumiem ciśnienia na środkową konsole 2 din w przedliftach, wydać ponad 1500 ziko , rozpruć cały kokpit, szarpać się z tym pewnie tydzień po to żeby mieć 20 letnią nawigację. Fakt faktem wygląda to ładniej niż konsola przedliftowa 1 din ale czy warto ? Już chyba lepiej dołożyć te pieniądze i kupić polifta :)

A co do samochodu bardzo ładna sztuka, jedyne co bym zrobił to lampy tylne I lub II lift ( I lift wygląda praktycznie jak II i pasuje p&p więc ku nie mu bym się kierował )

Oj kolego warto mnie 2 din wyszło niecałe 400 juz z navi 40c02fcc685a7e5c3c71629c32821943.jpg

4f9bef3d82489495a94cddd4a8595006.jpg

Jak widziałem te przelaczniki z audi 80 to mnie choroba brała pewno mona kupić polifta ale lepiej smakuje własna robota

Opublikowano

No to trafiłeś los na loterii z taką ceną za części

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Idzie kupić bez problemu tylko trzeba szukać gorzej z rns d ale zawsze można symphony wrzucić tez ładnie wyglada

Opublikowano

Przeglądając forum widziałem same oferty za 800 zł za samą konsolę bez rnsa więc stąd moje stanowisko :-)

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Konsola może być 1 din prosta przerobka wystarczy sam kosz kupić są ze dwie szt na allegro za 100-120zl klimatronik 2 din bez foteli za 50 i w zasadzie symphony za 100 i szafa gra

Opublikowano

A samo złożenie do kupy , duże fikolki trzeba zrobić żeby to spasowac?

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W samym klimatroniku 2 kable do zmiany przyciski liftowe jak chcesz to jest temat jak je podłączyć ja z tego zrezygnowałem bo chciałem 2 kubki a przycisk mgielnych wrzuciłem pod kierownice

W konsoli do przelutowania 2 mocowania pod kosz 2din więcej strachu niż roboty tak naprawdę

Opublikowano
  • Autor

No szczerze mówiąc to jedynie ta kiera mnie denerwuje, tu się zgodzę, że warto ją zmienić.

Tą p&p to bym chętnie przytulił :)

Opublikowano

No szczerze mówiąc to jedynie ta kiera mnie denerwuje, tu się zgodzę, że warto ją zmienić.

Tą p&p to bym chętnie przytulił :)

Od kiery się zaczyna ....[emoji16]
Opublikowano

Longer to pisz do kolegi Radekst, ogłasza się że będzie miał taką na sprzedaż bo wrzuca inną. Tylko pewnie po tą kiere to kolejka się ustawi ;)

Sebidi na telefonie nie widziałem zdjęć teraz dopiero na komputerze odpaliłem, trochę na łatwiznę poszedłeś nie montując przycisków hehe :) gdzie je schowałeś ?

Opublikowano

Na łatwiznę nie bo od samego początku nie miałem w planach .regulacja wysokości jest jak w lifcie a ten jeden jedyny przycisk mgielnego tył jest we wnęce na ks serwisową pod kierownicą idealnie tam wlazl

Opublikowano

Mam pytanie do właściciela tematu. mianowicie gdzie można dopaść taki bagażnik do sedana i jakie to są koszty :naughty: ?? A druga sprawa gdzie dostać te białe boczne kierunki??

Edytowane przez fireman tom

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.