Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Amortyzatory 1BA + sprężyny 1BE


crovver

Rekomendowane odpowiedzi

Witam apropo amorków z tyłu....

Od pewnego czasu auto strasznie z tyłu zajączkuje itp bardzo mało stabilne w zakrętach. Ori zawias 1be, Z tyłu amorki sie wylały więc przyszedł czas na ich wymianę, z przodu wymieniłem już rok temu nie zagłębiając się przy zakupie za bardzo w temat wybór padł na http://allegro.pl/amortyzator-bilstein-b4-audi-a4-b7-seat-exeo-st-i6223802360.htmlpo zakupie nie odczułem różnicy względem komfortu tj twardości czy coś, wcześniej siedział 8E0 413 031 CL czyli ori. Czy popełniłęm błąd czy tak można jeździć czy w tym momencie zawias 1BE spełnia swoją rolę? I teraz 2 sprawa bo w sumie od niej zaczęły się te rozkminy, tak jak już wcześniej pisałęm wylały mi tylne amorki i chce upić nowe tym razem wcześniej trochę poczytałem i teraz to już nic nie weim;d Myślałęm że kupie znowu "jakieś amory" i będzie git, ale widze że będzie problem. Skoro z przodu mam teraz co mam to co kupić w takim razie do tyłu? Sportowe B6 czy np tak jak do przodu B4? Czy w ogóle jest sens takiego połączenia czyli sprężyny od 1BE a amory zwykłe? Czy przyy tym połączeniu sprężyn z amorami z przodu jest to jeszcze zawieszenie sportowe czy już zwykłą seria( chodzi mi o twardość)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc sprawa częściowo rozwiązana na tył wpadły ory sachs ale nie miałem w nich w komplecie odboji. Poszedłem do sklepu 3 razy się pytałem czy to są odboje do 1BE tak zapewniał że to są do zawieszenia sportowego 1BE złożyłem wszystko do kupy i okazało się że średnica odboja jest mniejsza niż starego i odbój lata sobie sam jak chce po trzpieniu amora chyba tak nie może być no nie? Nr części który mi sprzedali to 915708 chyba jest zła...jakie mam zamówić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...