Skocz do zawartości
IGNOROWANY

POMOCY! Podłączenie elektrycznych szyb przód


przemek11

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy a do czego służy te gówno w czerwonym i brązowym plastiku?

http://allegro.zapodaj.net/1ad7d006e4da.jpg.html

Edytowane przez MlodyElk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są bezpieczniki obciążeniowe. Jak dobijesz szybę do końca a mimo to nadal trzymasz przycisk to one odcinają zasilanie żebyś nie spalił silniczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki oki, bo ja np kupywałem wiązkę od kolegi z forum i on mówił aby tylko podpiąć pod plus i minus i będzie działać ale mysle , że tak zielona kostka też chyba powinna być gdzie pod pięta w całości. Chyba że się myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ze 4 razy napisane co trzeba podłączyć żeby szyby działały. Domykanie to inna kwestia na które konkretna odpowiedź nie padła. Podłączenie plusa i minusa nie uruchomi ci szyb. Potrzebny jest jeszcze dodatkowy plus po stacyjce uruchamiający podświetlanie przycisków i ogólnie działanie szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ja to rozumiem tak iż podłączam plus i minus i dodatkowo z zielonej kostki doprowadzać plus i powinno działać lub źle się doczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ja to rozumiem tak iż podłączam plus i minus i dodatkowo z zielonej kostki doprowadzać plus i powinno działać lub źle się doczytałem.

Tak. Do zielonej plus po stacyjce, bo inaczej będą działać cały czas - aku padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, a ja mam tylko jeden bezpiecznik obciążeniowy w brązowej kostce. do czegos konkretnie potrzebny jest też ten 2 w czerwonej?


W końcu boczki zamówione, może na czwartek bede je miał i zaczynam w końcu zabawe z tym :decayed: zobaczymy jak mi to pójdzie:)

mam nadzieje że szybko i sprawnie, przekładałem lampy na polifty w miare sprawnie i dobrze mi to wyszło więc myśle że i to ogarne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to chyba osobno na każdą szybę było. U ciebie może jest jeden tylko.


A masz same silniczki czy kompletne ramki szyb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napewno jest tylko jeden, bo nie ma nawet śladu aby kiedyś był 2 :)


Kompletne ramki szyb


łącznie z szybą oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramki przełożyć to nie problem, trzeba tylko chwilę pobawić się z ich ustawieniem. Ja muszę to jeszcze poprawić u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo tego ustawienia ramek. to jak to dobrze i sprawnie zrobic zeby wszystko ładnie przylegało i zeby woda mi sie nie lała do środka :decayed:


i podstawowa rzecz to czy dam rade sam zamontowac te ramki? czy bedzie mi potrzebna 2 osoba//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem wszystko sam, nie trzeba drugiej osoby do pomocy. Ramka ma tak jakby swoje wpusty z zabezpieczeniem. Nie wpadnie ci głębiej niż określony poziom. Wiadomo że łatwiej z drugą osobą coś regulować, ale nie jest to konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no właśnie nad tym się zastanawiałem czy da sie jakoś przymocować zeby sie troche trzymały zanim przykręce śruby itp :)

a jak je wyregulować? do czego je regulowac zeby wiedziec ze dobrze sa ustawione


zastanawiam się tez jak puścić wiązke od kierowcy do pasażera i chyba puszczę pod wykładziną z przodu pod pedałami przez kokpic i dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja podłóg karoserii. Muszą się dobrze zamykać, nie zachodzić na słupki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...