Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

POMOCY! Podłączenie elektrycznych szyb przód

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Regulacja podłóg karoserii

nie rozumiem

Opublikowano

zastanawiam się tez jak puścić wiązke od kierowcy do pasażera i chyba puszczę pod wykładziną z przodu pod pedałami przez kokpic i dalej :)

Ja tak właśnie puszczałem. Odkręć jeszcze tą podstawkę pod lewą nogę i puść gable pod nią.

Regulacja podłóg karoserii

nie rozumiem

No jak zamykasz drzwi to dochodzą one do karoserii prawda? Jak ramka drzwi będzie źle wyregulowana to może ci zachodzić na słupek itp, albo w ogóle nie zamkniesz drzwi.

Opublikowano
  • Autor

no dokładnie tak chciałem zrobić, powinno wystarczyć tej wiązki zeby tak ja walnąć :)


aha no to czyli metoda prób i błędów można powiedzieć :) trzeba przykręcać odkręcać zamykac otwierać :D

Opublikowano

Ja miałem wiązkę od anglika (nie wiem czy się różnią) ale bynajmniej miałem kabla aż nadto.

Opublikowano
  • Autor

a powiedz mi jeszcze do czego jest ten przycisk koło klamki kierowcy? miedzy klamką a głośniczkiem.

Bo zastanawiam się dłuższy czas i nie wiem a w sumie nie szukałem nigdzie co to jest

Opublikowano

Blokada centralnego, w poliftach chyba to było.

Opublikowano
  • Autor

a tego to nie wiem, ale wydaje mi się że wszędzie on jest gdzie el szyby.

Przynajmniej te boczki które kupiłem to maja i mają też lampke czerwoną w boczku. musze też ja jakoś podłączyć to bedzie wygladało lepiej :D


ale jak ją podłączyć zeby świeciła po otwarciu drzwi to już za cholere nie wiem :/

Opublikowano

Lampki też chyba były tylko w poliftach - tak mi się wydaje.


O podłączeniu lampek to też jest cała epopeja na forum. Ogólnie z przodem nie ma problemu, z tyłem jeśli chcesz żeby każdy drzwi odpalane były osobno to trzeba wymieć tylne krańcówki na takie z dwoma wyjściami.

Opublikowano
  • Autor

tak lampki w poliftach tylko, ale te guziczki wydaje mi sie że tam były gdzie szyby w prądzie.

nie wiesz jak to podłączyć, ten rpzycisk zeby działał, ale nie musi bo po co mi.

no i tą lampke fajnie by było zrobić


http://postimg.org/image/6m9v2a5dd/

gdzie to się znajduje?

Opublikowano

Nad nogami kierowcy.

Opublikowano
  • Autor

i tutaj jak przykrece plus i mase z tymi oczkami to będzie git??


a co z tymi lampkami? wiesz może jak je podłączyć zeby świeciły o otwarciu drzwi ??

Opublikowano

Tak, tu należy przykręcić. Masę masz na słupku po lewej.


a co z tymi lampkami? wiesz może jak je podłączyć zeby świeciły o otwarciu drzwi ??

Wiem, bo podłączałem. Ale jest to na forum opisane.

Opublikowano
  • Autor

masa gdzieś tutaj koło tej podpórki na lewą noge??



Wiem, bo podłączałem. Ale jest to na forum opisane.

no własnie ni moge tego znaleść. jest tylko oswietlenie ziemi po otworzeniu drzwi coś ala a6 a nie ma nic na temat czerwonych lampek, przynajmniej nie znalazłem

Opublikowano

Odkręcisz półkę to zobaczysz gdzie jest masa.

Tematy na pewno są bo sam je kiedyś szukałem i zbierałem informację. Lampki to nic trudnego. Pytanie czy 4 czy tylko przód. I tak ja mówiłem do tyłu potrzebne są inne krańcówki.

Opublikowano
  • Autor

narazie tylko przód.

na tyle tez są ale z tyłu nie mam zadnej instalacji. musiałbym ciagnac nowe kable.

myslałem zeby podłączyć podswietlanie klamek tył i te lampki no ale to raczej nie teraz bo to kupa roboty. niby małe pierdółki a schodzi z tym w ch.uj czasu



I tak ja mówiłem do tyłu potrzebne są inne krańcówki.

tzn?

Opublikowano

Jak byś chciał aby tylne lampki otwierały się po otwarciu danych drzwi to potrzebne są nowe krańcówki drzwi które dają masę ale z dwoma obwodami a nie tak jak pewnie masz aktualnie z jednym obwodem.

Opublikowano
  • Autor

zaszalałeś językiem że nic ne zrozumiałem :grin:

narazie bede montował tylko przód tych lampek, chociaz moze i tył też w zależności jak abrdzo to bedzie skomplikowane

Opublikowano
  • Autor

wiem o co chodzi z krańcówkami drzwi.

tylko widze ze to troche skomplikowane bedzie zeby podłączyć te lampki.

bo narazie jeszcze sobie tego nie ogarnałem mniej wiecej co i gdzie

Opublikowano

Czyli ja to rozumiem tak iż podłączam plus i minus i dodatkowo z zielonej kostki doprowadzać plus i powinno działać lub źle się doczytałem.

Tak. Do zielonej plus po stacyjce, bo inaczej będą działać cały czas - aku padnie.

niebeda wogole dzialac.....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.