Skocz do zawartości
IGNOROWANY

POMOCY! Podłączenie elektrycznych szyb przód


przemek11

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się tez jak puścić wiązke od kierowcy do pasażera i chyba puszczę pod wykładziną z przodu pod pedałami przez kokpic i dalej :)

Ja tak właśnie puszczałem. Odkręć jeszcze tą podstawkę pod lewą nogę i puść gable pod nią.

Regulacja podłóg karoserii

nie rozumiem

No jak zamykasz drzwi to dochodzą one do karoserii prawda? Jak ramka drzwi będzie źle wyregulowana to może ci zachodzić na słupek itp, albo w ogóle nie zamkniesz drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie tak chciałem zrobić, powinno wystarczyć tej wiązki zeby tak ja walnąć :)


aha no to czyli metoda prób i błędów można powiedzieć :) trzeba przykręcać odkręcać zamykac otwierać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wiązkę od anglika (nie wiem czy się różnią) ale bynajmniej miałem kabla aż nadto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi jeszcze do czego jest ten przycisk koło klamki kierowcy? miedzy klamką a głośniczkiem.

Bo zastanawiam się dłuższy czas i nie wiem a w sumie nie szukałem nigdzie co to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tego to nie wiem, ale wydaje mi się że wszędzie on jest gdzie el szyby.

Przynajmniej te boczki które kupiłem to maja i mają też lampke czerwoną w boczku. musze też ja jakoś podłączyć to bedzie wygladało lepiej :D


ale jak ją podłączyć zeby świeciła po otwarciu drzwi to już za cholere nie wiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki też chyba były tylko w poliftach - tak mi się wydaje.


O podłączeniu lampek to też jest cała epopeja na forum. Ogólnie z przodem nie ma problemu, z tyłem jeśli chcesz żeby każdy drzwi odpalane były osobno to trzeba wymieć tylne krańcówki na takie z dwoma wyjściami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak lampki w poliftach tylko, ale te guziczki wydaje mi sie że tam były gdzie szyby w prądzie.

nie wiesz jak to podłączyć, ten rpzycisk zeby działał, ale nie musi bo po co mi.

no i tą lampke fajnie by było zrobić


http://postimg.org/image/6m9v2a5dd/

gdzie to się znajduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tutaj jak przykrece plus i mase z tymi oczkami to będzie git??


a co z tymi lampkami? wiesz może jak je podłączyć zeby świeciły o otwarciu drzwi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tu należy przykręcić. Masę masz na słupku po lewej.


a co z tymi lampkami? wiesz może jak je podłączyć zeby świeciły o otwarciu drzwi ??

Wiem, bo podłączałem. Ale jest to na forum opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masa gdzieś tutaj koło tej podpórki na lewą noge??



Wiem, bo podłączałem. Ale jest to na forum opisane.

no własnie ni moge tego znaleść. jest tylko oswietlenie ziemi po otworzeniu drzwi coś ala a6 a nie ma nic na temat czerwonych lampek, przynajmniej nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręcisz półkę to zobaczysz gdzie jest masa.

Tematy na pewno są bo sam je kiedyś szukałem i zbierałem informację. Lampki to nic trudnego. Pytanie czy 4 czy tylko przód. I tak ja mówiłem do tyłu potrzebne są inne krańcówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie tylko przód.

na tyle tez są ale z tyłu nie mam zadnej instalacji. musiałbym ciagnac nowe kable.

myslałem zeby podłączyć podswietlanie klamek tył i te lampki no ale to raczej nie teraz bo to kupa roboty. niby małe pierdółki a schodzi z tym w ch.uj czasu



I tak ja mówiłem do tyłu potrzebne są inne krańcówki.

tzn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś chciał aby tylne lampki otwierały się po otwarciu danych drzwi to potrzebne są nowe krańcówki drzwi które dają masę ale z dwoma obwodami a nie tak jak pewnie masz aktualnie z jednym obwodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaszalałeś językiem że nic ne zrozumiałem :grin:

narazie bede montował tylko przód tych lampek, chociaz moze i tył też w zależności jak abrdzo to bedzie skomplikowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o co chodzi z krańcówkami drzwi.

tylko widze ze to troche skomplikowane bedzie zeby podłączyć te lampki.

bo narazie jeszcze sobie tego nie ogarnałem mniej wiecej co i gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ja to rozumiem tak iż podłączam plus i minus i dodatkowo z zielonej kostki doprowadzać plus i powinno działać lub źle się doczytałem.

Tak. Do zielonej plus po stacyjce, bo inaczej będą działać cały czas - aku padnie.

niebeda wogole dzialac.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...