Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wydech 2,5 " 1.8t quattro pomoc ile rury?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam koledzy potrzebuje informacji ile potrzebuje rury aby zrobic kompletny wydech z dp do 1.8t a4 b6 quattro(nie mam jak wejsc pod auto i pomierzyc :grin::grin: ) ma ktos takie informacje bede budowal uklad i musze kupiv komponenty :D robil ktos sam??

Opublikowano

Witam koledzy potrzebuje informacji ile potrzebuje rury aby zrobic kompletny wydech z dp do 1.8t a4 b6 quattro(nie mam jak wejsc pod auto i pomierzyc :grin::grin: ) ma ktos takie informacje bede budowal uklad i musze kupiv komponenty :D robil ktos sam??

Wszystko zależy od tego jaki chcesz zrobic.

cichy, głośny itd itp.

Jeden komin lub dwa

Opublikowano

Witam koledzy potrzebuje informacji ile potrzebuje rury aby zrobic kompletny wydech z dp do 1.8t a4 b6 quattro(nie mam jak wejsc pod auto i pomierzyc :grin::grin: ) ma ktos takie informacje bede budowal uklad i musze kupiv komponenty :D robil ktos sam??

Wszystko zależy od tego jaki chcesz zrobic.

cichy, głośny itd itp.

Jeden komin lub

Witam koledzy potrzebuje informacji ile potrzebuje rury aby zrobic kompletny wydech z dp do 1.8t a4 b6 quattro(nie mam jak wejsc pod auto i pomierzyc :grin::grin: ) ma ktos takie informacje bede budowal uklad i musze kupiv komponenty :D robil ktos sam??

Wszystko zależy od tego jaki chcesz zrobic.

cichy, głośny itd itp.

Jeden komin lub dwa

jesli chodzi o ostatnie to watpie zeby do b6 wybral opcje na jedek komin ,trzaby dokladke zmieniac a tu juz ma gotowe na dwie strony

Opublikowano

Ostatnio robilem cały wydech w B6 1.8T na jedna strone, oczywiscie byla potrzebna zmiana tylnego zderzaka. Klient zaoszczedzil kupę kilogramów w podwoziu ale to byl jego pomysl, mi zresztą bardzo sie podobał

Opublikowano
  • Autor

polecimy na dwie strony chociaz myslalem o jeden bo wtedy zderzak os s line idzie dostac na 200 zl do malowania a na dwie strony od 700 w wzwyz :kwasny: glosniej niz seria ale ze srodkowego nie rezygnuje bo leb urwie... :D a wiec na dwie strony 2,5 " i do tego material na dp ile tego potrzeba??? :kox:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

wydaje mi sie ze kolo 3 metrow plus tłumi wystarczy no ale to zalezy jaka dlugosc tłumikow itp ciezko pomoc :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.