Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDG] Podgrzewanie foteli - jeden nie grzeje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jezeli fotele pasazerow sa sprawne to moze tylko kiere przelozymy :polew:

albo fotel pasażera przekręcimy :naughty:

Opublikowano

Trzeba wytargać fotel na zewnątrz. Uważajcie, jest naprawdę ciężki a prowadnice są dłuuugie. Można o coś zaczepić przy wyciąganiu zydla :evil:

A po wyciągnięciu zaczyna się zabawa :naughty:

Jak to, qrfa, rozebrać .... :przebiegly:

-------------

Zróbcie kompletne fotostory dla opornych. Może wtedy wrócę do tematu. Serio.

Opublikowano

zaraz zapytam Piotrusia , pewnie ma patent :naughty:

Opublikowano

z braku czasu narazie sie nie podejmuje pozatym w holandi jeszcze nie jest tak zimno :tongue4:

Opublikowano

Pogrzewanie kierownicy by się przydało :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Pogrzewanie kierownicy by się przydało :gwizdanie: :kox:

a ja bym oddał wiele za webasto :rolleyes:

Opublikowano

Wąski ma lewą i prawą rączkę :polew: i może pomoże :)

My szydercy musimy się trzymać razem :wink4:

Wiesz że ja wszystko pierwszy raz robię :gwizdanie:

Opublikowano

Wąski ma lewą i prawą rączkę :polew: i może pomoże :)

My szydercy musimy się trzymać razem :wink4:

Wiesz że ja wszystko pierwszy raz robię :gwizdanie:

z tych trzech linijek najbardziej podba mi się ta :decayed:

My szydercy musimy się trzymać razem :wink4:

Opublikowano

Wiem :tongue4: ale te 200 tyś dają już o sobie znać :gwizdanie:

Opublikowano

Wiem :tongue4: ale te 200 tyś dają już o sobie znać :gwizdanie:

200k ale prawdziwe a niektórzy mają 130 na liczniku ale x2 :decayed:

Opublikowano

No tak ale im się maty nie psują.A wiesz że grzanie bardzo źle wpływa na JĄDRA :naughty:

Opublikowano

No tak ale im się maty nie psują.A wiesz że grzanie bardzo źle wpływa na JĄDRA :naughty:

nie wiedziałem że masz takie przykre doświadczenia :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kolego ja już mam syna a TY.....

koniec bo :ot:

Opublikowano

koniec bo :ot:

boisz się żebym coś nie odpisał? :naughty:

ok , wracając do tematu... myślę że już niedługo znajdzie się tu fotostory z naprawy :wink4:

Opublikowano

Ok masz super nowy aparat :polew:

Opublikowano

To co wyżej napisałem: pod pojęciem "pruć" miałem na myśli rozbieranie fotela, zdjęcie tapicerki. Literalnie 'pruć' nie trzeba :)

----

Czy nową matę kupić można TYLKO w ASO? Czy są może jakieś zamienniki albo cuś?

Opublikowano

no to ciekawe pytanie

w golfie kiedys przestal grzać jeden jak miałem

odjąłem tapicerke przylutowałem kabelki spowrotem i działał :)

Opublikowano

odjąłem tapicerke przylutowałem kabelki spowrotem i działał :)

Jest nadzieja, że u mnie coś takiego pomoże. Czyli drobna naprawa.

Ale jeśli nie pomoże to gdzie kierować się po matę? :mysli:

Opublikowano

no to ja nie mam pojęcia ale nie uważam zeby mata była uszkodzona :P najpierw posprawdzaj kabelki potem będziemy sie martwić :P

Opublikowano

dziś przerabiałem temat podgrzewania siedzenia...

w siedzeniu kierowcy na lewym boczku przy siedzisku zaczęło parzyć i przepalać materiał..:((

rozebranie siedzenia to żaden problem plastiki jak ktoś dobrze popatrzy to 5min zdjęcie materiału siedziska troszke większe wyzwanie ale do opanowania dzięki płaskiemu lekko na końcu zagiętemu śrubokrętowi :)

okazało sie ze mata jest nadpalona ale sprawna (bez przerwy) zaizolowałem przepalone miejsce specjalną taśma na temperatury i nieprzewodzącą! poskładałem i działa gites... :)) zała operacja zajeła mi 1,5godz z tym ze 30min straciłem na dojazd po tasmę izolującą :))

pozdrawiam. jesli ktoś ma podobny problem to DZIAŁAĆ PANOWIE :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.