Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDG] Podgrzewanie foteli - jeden nie grzeje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Panowie , przestało działać ogrzewanie fotela kierowcy.

Co powinienem sprawdzić? Co się mogło wysypać?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witam,

dołączam się do pytanka,fotelik kierowcy przestał grzac ;(

pozdrawiam

Opublikowano

Myślę, że mata grzewcza lub sprawdź styki w kostkach

Opublikowano

tak najczęsciej kabelki przy macie grzewczej sie albo wyrywaja albo luzuja :P

trzeba rozebrać siedzenie :P

Opublikowano

Na początek sprawdź czy prąd dochodzi.

Opublikowano

mi przestawal dzialac jak akumulator padake zaliczal. po wymianie aku wszystko wrocilo do normy :)

Opublikowano

Trzeniek - fachowcem nie jestem ale ustaw pokrętło pod klimatronikiem ( z rysuneczkiem fotela ) w poz. od 1 do 6 ( innej niż zero ) powininen grzać :decayed:

Opublikowano

to chyba zarcik :) ale włączyć umiem ale jeden nie działa :no:

Opublikowano

ja mam podobny problem tylko u mnie plecy grzeja a"d*pa zimna"i mysle ze to raczej mata sie zjarala bo nagle doslownie az parzyla po wylaczeniu i ponownym wlaczeniu juz nie dziala.

Chyba trzeba fotel rozpruc? :confused4:

Opublikowano

ja mam podobny problem tylko u mnie plecy grzeja a"pupa zimna"i(...)

Mam to samo ;( Kuper mi marznie :decayed: Grzanie pleców działa.

Z fotelem pasażera nie ma takich problemów :chytry:

W ASO mata siedziska kosztuje ok 270-300 zł

Malik jest ekspertem w rozbieraniu foteli, trzeba Go poprosić o szczegółowy tutorial :)

----

Chyba trzeba fotel rozpruc? :confused4:

Inaczej się nie da, mata jest pomiędzy gąbką siedziska a materiałem tapicerki

fotelzy2.th.jpgthpix.gif

Opublikowano

Nic się nie pruje, wszystko się ładnie trzyma na spineczki i wymyślne uchwyty. Rozbiórka fotela odbywa się bez jakichkolwiek uszkodzeń czy pruć. Wszsytko się również bardzo ładnie składa. Trzeba tylko wiedzieć co i jak :)

Podobne problemy występowały u ŁukaszaR. Okazało się, że mata w siedzisku miała przepalony drucik. Wystarczyło go zlutować i wszsytko zaczęło działać na nowo.

Opublikowano

Tylko kto mu to zrobi jakkolega nie umie sprawdzić oleju :polew:

Opublikowano

Trzeniu, a podgrzewanie lusterek Ci działa? :polew:

Opublikowano

Możemy się umówić na grupowe rezanie tego problemu :decayed::kox:

Tylko gdzie?

I koniecznie jak Malik wróci do PL, zeby można było męczyć o pomoc ... :polew:

Opublikowano

Trzeniek - fachowcem nie jestem ale ustaw pokrętło pod klimatronikiem ( z rysuneczkiem fotela ) w poz. od 1 do 6 ( innej niż zero ) powininen grzać :decayed:

TY

Tylko kto mu to zrobi jakkolega nie umie sprawdzić oleju :polew:

TY

Trzeniu, a podgrzewanie lusterek Ci działa? :polew:

i TY

macie przejebane :decayed::polew: :polew: :polew:

wracając do problemu , spróbuje luknąć na tę matę (mam nadzieję że ktoś mi pomoże :polew:)... jeśli nie da się zlutować to trzeba będzie kupić matę bo ranki są coraz zimniejsze ;(

dziwne że nagle tylu osobą narz padła ta opcja :decayed: czyżby każdy miał 200kkm przebiegu? :naughty: :naughty:

Opublikowano

spróbuje luknąć na tę matę (mam nadzieję że ktoś mi pomoże :polew:)... jeśli nie da się zlutować to trzeba będzie kupić matę bo ranki są coraz zimniejsze ;(

A jak chcesz to zrobić? :przebiegly: Podziel się planami :przebiegly: Śmiało ....

dziwne że nagle tylu osobą narz padła ta opcja :decayed: czyżby każdy miał 200kkm przebiegu? :naughty: :naughty:

Nie. Grubego faszystę jako poprzedniego właściciela parcha :naughty:

Opublikowano

chyba cos w tym jest

w czym? :decayed:

Opublikowano

spróbuje luknąć na tę matę (mam nadzieję że ktoś mi pomoże :polew:)... jeśli nie da się zlutować to trzeba będzie kupić matę bo ranki są coraz zimniejsze ;(

A jak chcesz to zrobić? :przebiegly: Podziel się planami :przebiegly: Śmiało ....

poprosze kogoś żeby luknął co i jak bo sam mam 2 lewe ręce :decayed: wąski pomożesz koledze? :naughty:[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 21:58_________________________________________________

200kkm

ano :naughty:

Opublikowano

jezeli fotele pasazerow sa sprawne to moze tylko kiere przelozymy :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.