Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDG] Podgrzewanie foteli - jeden nie grzeje


Gość Trzeniu

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy chciałbym odswiezyc troche temat bo dostałem juz opere ze nie uzywam opcji szukaj tylko od razu pisze nowy watek :embarrassed: ale i tak nie moge znalezc odpowiedzi na mój problem. Chodzi mi oto ze jak włączam grzanie po stronie pasazera to grzeje sie fotel kierowcy a jak od strony kierowcy to zaden nie grzeje co to moze być? czy ktos grzebać w panelu i mógł sobie przełączyć sterowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i omawiany fotel dalej nie grzeje...Poczytalem to ide sprawdzac co moze byc uszkodzone :)[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 09:10_________________________________________________I duoa,brak odpowiedniego klucza.Czym Wy odkrecaliscie fotel?

No chyba,ze idzie sie dostac do maty bez wyjmowania siedziska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... I duoa,brak odpowiedniego klucza.Czym Wy odkrecaliscie fotel?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142297.msg1711872#msg1711872

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeden nie grzeje a drugi grzeje na maxa nawet jak jest wylaczony... :shocked:

Musialem wyciagnac bezpiecznik zeby d*py zonie nie zjaralo... :evil::polew:

Niech ktos w koncu ruszy jakos ten temat :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaizolowałem przepalone miejsce specjalną taśma na temperatury i nieprzewodzącą

Sorry że odgrzewam kotleta ale co to za taśma ? Możesz coś dokładniej jak ona się nazywa i gdzie można ją kupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam ten temat żeby nowego nie zakładać a nie znalazłem odp na moje pytanie. Podgrzewanie fotela kierowcy mi nie działa. VAG pokazuje błąd czujnika G59 (jeśli dobrze pamiętam). Wg mechanika do wymiany jest cała mata grzewcza łącznie z tym czujnikiem. Zna ktoś może nr tych części? Chciałbym zapytać w serwisie ile takie coś kosztuje. Na allegro nic nie znalazłem. A jeśli w serwisie będzie drogo to chyba zostaje kupno używanego fotela z podgrzewaniem i wyjęcie maty. Jeśli się mylę to poprawcie mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mi przepaliła się tapicerka w fotelu kierowcy po lewej stronie. Jest szansa że pomoże mi ta taśma o której mowa wyżej. Muszę podjechać do jakiegoś tapicera bo i tak mi będzie musiał to jakoś ładnie zszyć.

PS. Ale odgrzałem temacik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pobawię się w gastronomię i odgrzeję kotleta :D

Niestety na zimno, bo fotel kierowcy nie grzeje a pasażera grzeje...

Czy ktoś jest w stanie napisać algorytm postępowania przy diagnozie i ewentualnej naprawie usterki.

Myślę, że ktoś jeszcze poza mną skorzysta z tej wiedzy.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie pod fotelem można znaleźć kostkęodpowiedzialną za grzanie fotela?? Czy jest ona połączona z kostką od poduszki i czy aby ją rozebrać należy odłączyć aku?? Mi po ostatnim praniu tapicerki przestał grzać lewy fotel i zastanawiam się czy padła elektryka czy też może coś poluzowało się w kostce przy manewrowaniu fotelem w trakcie prania auta.

Sprawa wyjaśniona. Elektryk zrobił całą diagnostykę instalacji i okazało się, że padło sterowanie w klimatroniku. 20 minut roboty elektronika samochodowego i po problemie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze...Wczoraj i mnie dopadła dolegliwość mat grzewczych po stronie kierowcy :/

Jak rozumiem tematu tak na poważnie nikt jeszcze nie grzebnął... ?

Wcześniej padło pytanie która to kostka od grzanych foteli (chodzi mi o te pod fotelem kierowcy) ?

Nie chciałbym żeby mi coś strzeliło w czasie grzebania...

Fotostory z rozbiórki fotela tez jakos jeszcze nie znalazłem.... :/

---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:01 ----------

Ten plik powinien pomóc: http://www.sendspace.pl/file/56bd2vLQ/

Od strony nr 142 zaczynamy lekturę :decayed:

Ten plik "nie dziala" :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...