-
[B5 ADR] Wyjąca pompa wspomagania
A JA SIE NIEZGODZE Z WEZAMI NIEORYGINALNYMI - zakułem osttanio waż od wspoamagania bo moj ulrgł destrukcji o wszysto w najlepszym porzadku tylko fachman musibyc kumaty i poprzekladac wszystko ze srodka , jedenz wezy ma w srodku zaworek a co do pynu to pod sołona zbiorniczka płynu jest piekny napis "nur fur mineral oil" itd itp tak wiec wszystko w temacie
-
[ALL B5] Wciskanie pedału gazu. (każdy może pomóc, sprawdzić)
u mnie to samo - delikatne wciskanie gazu i niunia odpowiada tak jak się ją traktuje - również delikatnie z mała zwłoką. nie przeszkadza mi to
-
[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp
postawię na spręzyny - miałe kiedys taki przypadek - pekła ostatni zwoj i tlukl sie na nirownosciach
-
[ALL B5] Tabele skrzyń audi a4 b5
ja chętnie skorzystam
-
[B5 ADP] pompa centralnego zamka
popieram kolegę - na allegro sam wirnik grafitowy mozna zakupic - wymiana banalna cena około 120 - 150 zł
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ja wlewam CASTROL MAGNATEC 10W 40 - i jest super
-
[B5 AFN] Jaki płyn dolać ??
kolego jeżdże na takim płynie od 8 lat - nic sie nie dzieje
-
[B5 AFN] Jaki płyn dolać ??
popieram kolegę - też takiego używam - płyn z orlenu ATF II CZERWONY = 16 ZŁ/ SZT - pojemnośc opakowania 1 ltr. - wystarcza bo pojemność układu 0,9 ltr. - po zdjęciu osłony ze zbiorniczka płynu ukazuje się na nim napis żeby używać tylko płynu mineralnego
-
[ALL B5] Problem ze wspomaganiem, pompa??
na moje oko to cały układ jest zapowietrzony i trzeba go odpowietrzyc, a zwróć jeszcze uwagę jaki płyn do wspomagania został wlany, bo może być tak , że zalali ci syntetyk , a był wcześniej mineralny - na zbiorniczku pod osłona jest napis , żeby używac tylko płynu mineralnego - kolor czerwony, zwróć uwagę czy czasem nie wlali zielonego.
-
[B5 ADR] Czy maglownica do roboty ? Lekko cieknie.
co do płynu to ja mam wlany czerwony. Pragnę zauważyć ze po zdjęciu osłonu ze zbiorniczka płynu wspomagania na zbiorniczku u góry jest napisane żeby stosować wyłącznie płyn mineralny - czyli czerwony - zielony to syntetyk. Także z tym zielonym koledzy to nie jest za dobry pomysł.
-
Polecane opony letnie
a ja pomykam na 185/65 "15" BARUM i są świetne a szczególnie na wrocławskie dziury
-
[B5 ADR] Czy maglownica do roboty ? Lekko cieknie.
ja też miałem pęknięty wąż - łączący maglownicę z rurkę schładzającą przy zderzaku) wyciek był dokładnie od strony kierowcy małe kropelki bo reszta zbierała sie na płycie pod silnikiem i przy jeżdzie znikała - wczoraj wymieniłem - wąz jedyne 80 zł i pokłopocie
-
[ALL B5] wspomaganie pomocy!
tak jak przedmówca wspomniał płynu powinno być tyle żeby wskażnik na korku pokazywał między min i max. Uważaj i nie wymieszaj płynów - jak miałeś czerwony to lej czerwony jak zielony to też identyczny wlej bo będzie klops (czerwony jest syntetyczny a zielony mineralny) absolutnie żadnego mieszania. A proble opisywany wygląda mi na padniętą pompę wspomagania
-
[ALL B5] Płyn DOT4 w układzie kierowniczym!!! POMOCY
cała nadzieja w tym , że nie wlałeś tego dużo. Najlepiej wywaliś wszystko i zalać na nowo układ wspomagania - teraz tylko czy masz czerwony płyn , czy zielony - bo to zasadnicza różnica (jeden to mineralny , a drugi syntetyk) i się tego nie miesza
-
[B5 AEB] Pieniący sie płyn do wspomagania
dokładnie tak jak kolega mówi - trzeba odpowietrzyć układ - maxymalne skręty kierownicy w lewo i w prawo na przemian z przytrzymaniem przez chwilę w skrajnych położeniach - kilkakrotne powtórki powinny zlikwidowac problem
SSHADOWW5
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta