Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przykładowo w grudniu 2013 kupiłem plasme Panasonica 50" za 1900zł, dla mnie bajeczka

Oczywiście bez 3D, smartów i całej reszty gówna..

http://hdtvpolska.com/topic/30863-test-panasonic-x60-najtansza-plazma-2013-tx-p42x60/

Z takim doradztwem najlepiej uderzać na http://www.hdtv.com.pl/forum/

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wejdź na allegro i wpisz kwotę 1350zł i wybierz najchętniej kupowane 3 modele w tej cenie i zapytaj na forum hdtv który z nich najlepszy.

( Mam w przeglądarce w rozszerzeniach zainstalowane ,,Ciuvo,, automatycznie wyszukuje najniższe ceny produktów ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kwota 1300 za 50" hmm ok

Co bys nie kupił to bedzie to samo jakościowo. Szału nie ma wcale.

I nie chodzi o smart tv itp tylko o równomierność podświetlenia, katy, kolory, wykonanie, a także płynność obrazu która w większości tych tv sa 50hz gdzie jest napisane ze to 100hm czy MCI czy Cmr czy jakie inne ustrojstwo ale to tylko sztuczne podbijanie ktore nic nie daje tak jak to całe 800,600,400hz itp.

Matryce maja teraz natywnie 60hz i 120hz reszta to podbicie.

To ze tv jest drogi bo ma smart, 3d itd to nie znaczy ze za to płacimy bo w wyższych seriach mamy to tak jakby w "gratisie".

Osobiście mam tv ze smartem i wiele urządzeń mam spiętych po wifi i bie narzekam bo jest mega wygodnie. Poczynając od tv, laptopa, telefonu czy drukarki itp.

Btw

PlaZmy juz wycofali z produkcji z powodu zbyt dużego poboru energi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kwota 1300 za 50" hmm ok

Co bys nie kupił to bedzie to samo jakościowo. Szału nie ma wcale.

I nie chodzi o smart tv itp tylko o równomierność podświetlenia, katy, kolory, wykonanie, a także płynność obrazu która w większości tych tv sa 50hz gdzie jest napisane ze to 100hm czy MCI czy Cmr czy jakie inne ustrojstwo ale to tylko sztuczne podbijanie ktore nic nie daje tak jak to całe 800,600,400hz itp.

Matryce maja teraz natywnie 60hz i 120hz reszta to podbicie.

To ze tv jest drogi bo ma smart, 3d itd to nie znaczy ze za to płacimy bo w wyższych seriach mamy to tak jakby w "gratisie".

Osobiście mam tv ze smartem i wiele urządzeń mam spiętych po wifi i bie narzekam bo jest mega wygodnie. Poczynając od tv, laptopa, telefonu czy drukarki itp.

Btw

PlaZmy juz wycofali z produkcji z powodu zbyt dużego poboru energi.

Spoko wiem i rozumie. Licze sie z tym i jestem swiadomy, ze nie bedzie obrazu jak w np w Samsungu ktorego kiedys zakupilem przy Twojej pomocy.

Udalo mi sie conieco stargowac, dlatego zdecydowalem sie. Wyszla najtansza oferta na rynku. Do tego mam gwarancje.

Nie chce zadnej plazmy. Nie po to wymieniam w domu zarowki na ledowe zeby zaoszczedzona kase wydac na prad do plazmy :decayed:

Edytowane przez mariuszsmietana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem inną wersje rezygnazji z produkcji plasm

Słuchaj ja nie jestem fanboyem "zielenii"

A jestem wręcz przeciwnikiem "unijnej ekologii"

Każdy Ci powie że najlepsze obraz uzyskasz na dobrej plasmie.

Wiadomo, że jak coś ma chodzić... To musi ważyć i "żreć"

Przykładowo... Ja kupując plasme kupuje Audi z silnikiem 1.8T owszem może i w baku robi się wir ale jedzie :)

A Ty chcąc być "wiecznie zielony" kupujesz najtańszego LEDa czyli takirgo Opelka z silnikiem 1.0 ;)

Ja osobiście nie uznaje ledów, być może w oledach będzie lepiej

Edytowane przez cabanmat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kwota 1300 za 50" hmm ok

Co bys nie kupił to bedzie to samo jakościowo. Szału nie ma wcale.

I nie chodzi o smart tv itp tylko o równomierność podświetlenia, katy, kolory, wykonanie, a także płynność obrazu która w większości tych tv sa 50hz gdzie jest napisane ze to 100hm czy MCI czy Cmr czy jakie inne ustrojstwo ale to tylko sztuczne podbijanie ktore nic nie daje tak jak to całe 800,600,400hz itp.

Matryce maja teraz natywnie 60hz i 120hz reszta to podbicie.

To ze tv jest drogi bo ma smart, 3d itd to nie znaczy ze za to płacimy bo w wyższych seriach mamy to tak jakby w "gratisie".

Osobiście mam tv ze smartem i wiele urządzeń mam spiętych po wifi i bie narzekam bo jest mega wygodnie. Poczynając od tv, laptopa, telefonu czy drukarki itp.

Btw

PlaZmy juz wycofali z produkcji z powodu zbyt dużego poboru energi.

Spoko wiem i rozumie. Licze sie z tym i jestem swiadomy, ze nie bedzie obrazu jak w np w Samsungu ktorego kiedys zakupilem przy Twojej pomocy.

Udalo mi sie conieco stargowac, dlatego zdecydowalem sie. Wyszla najtansza oferta na rynku. Do tego mam gwarancje.

Nie chce zadnej plazmy. Nie po to wymieniam w domu zarowki na ledowe zeby zaoszczedzona kase wydac na prad do plazmy :decayed:

Wersja z plamami jest taka ze tak naprawdę nie przeszły norm unijnych bo unia ustaliła sobie normy maksymalne dla tv bez podziału na technologie, cos takiego jak teraz masz w odkurzaczacz masz max 1500w. A po drugie to sama sprzedaż plazm była na bardzo słabym poziomie. Prawdziwe plazmy ktore były zawsze królem to Pioneer z seria Curo i potem tylko trochę dorównał im panasonic w wysokich seriach.

Ok, takie podejście do tanich 50" rozumiem ze świadome bo rożnych ludzi spotykam i czasem wole wyjaśnić cos wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, szukam TV od 47" do góry..

Do ekranu mam z 3 metry, obecny 7 letni 32" samsung nie ogarnia chodz jeszcze działa..

Potrzebuje dobrego obrazu i raczej w IPS bo ogladany bedzie prawie ze wokół...

Lubie gadżety wiec smart wraz z wifi jest potrzebny wraz z polaczeniem z telefonem tabletem.

3D nie jest potrzebny ale jak juz to pasywny. Cena ? do 2000- max 2500 zł. W necie to jak wiadomo tylko Panas 650/64- albo Samsung 6200 albo 6400.

Byłem po sklepach a tam to kazdy czuje ze chwali co ma na sprzedanie.. i zgłupiałem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lg juz jest na ips więc dobra sprawa ale na dzień dzisiejszy dobrze dołożyć do panasonica as650

chyba, że masz miejsce na projektor to nie będziesz już chciał żadnego tv, oczywiście do oglądania filmów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sa nowe serie TV, panasonic'i z serii CS.

Oprócz Sony, Sharp, tanie Philips reszte można brac to co sie podoba czy to Lg, samsung, panasonic i radzę kupować od średniej półki czyli od 2300-2500zl za 40-42"

Edytowane przez darek995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dybson dziś ogladalem as650 i jakoś mnie nie pochwycił chodź źle nie było.

Darek co proponujesz ? 42 to nie jest malo wiec nie odrzucam, najwyżej doloze do tego zestaw stereo albo soundbara-a. Chodź jak dziś pochodzilem to te 48 cali czy 50 robią robotę :) Bajery uwielbiam ale to top one nie są [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

As650 55 cali montowałem razem z kinem domowym (dość konkretnym m.in.na monitor audio)i jeżeli lubisz naturalny obraz to nic go nie przebije... No ale niektórym obraz z samsunga odpowiada wiec... Każdy ma swoje gusta i to jest piękne ;) ( a mam tez plazmę Panasa 50, Led samsunga 40 i projektor Sony serii cineza wiec jakieś tam porównanie mam ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dybson dziś ogladalem as650 i jakoś mnie nie pochwycił chodź źle nie było.

Darek co proponujesz ? 42 to nie jest malo wiec nie odrzucam, najwyżej doloze do tego zestaw stereo albo soundbara-a. Chodź jak dziś pochodzilem to te 48 cali czy 50 robią robotę :) Bajery uwielbiam ale to top one nie są [emoji14]

Co proponuje heh a co potrzebujesz i do czego i gdzie ?

Ja z reguły namawiam na większe tv :decayed:

Obecnie jedne z najlepszych matryc w średniej półce to IPS od Lg ktore montowane jest rownież w Panasonicu, Sonym itp.

Ciekawy TV w 48" (seria 2014-2015) to 48as640 (matryca nie IPS ale praktycznie taka sama jak w seri AX - jedna z lepszych czerni )

Różnice do as650 to takie ze ma ona pasywne 3D (jak LG) a as640 ma 3D aktywne ( baterie w okularach)

Oczywiście w as640 w zestawie nie ma okularów i to w sumie takie roznice :)

Oby dwa maja w zestawie 2gi pilot z gładzikiem .

Warto tez zapoznać sie z nowa oferta panasonica na modele z serii CS.

Nowy samsung i Lg wlasnie wchodzą na rynek a bedzie ciekawie w tym roku bo LG ma mieć juz 4K w podstawowych modelach z niższej półki, niestety ceny u Lg w tym roku w gore :)

Edytowane przez darek995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...