Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grzanie lusterek


endriu321

Rekomendowane odpowiedzi

Po paru sekundach lustra sa ciepłe

Zdejmij wklad i zobacz czy masz grzane

Z reguły trzeba montować maty i podłączyć instalacje juz to przerabialem w paru audiczkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo lustra grzeją dopiero wtedy jak temepratura zewnetrzna spadnie po niżej +5 stopni i na fisie wtedy pojawia sie płatek śniegu i wtedy automatycznie grzeją się lustra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz prądu bo instalacja jest tylko od kostki do maty dalej trzeba podłączyć instalacje pod grzanie tylnej szyby czyli w niebieska kostkę w lewym dolnym rogu od strony kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam po lifta i nic nie trzeba było robic tak było fabrycznie i działa dopiero wtedy jak spadnie temperatura może w starszych rocznikach tak było że trzeba było kombinować. poczekaj aż spadnie temperatura poniżej +5 i wtedy dotykaj szkła lusterek czy jest ciepłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poliftach lustra grzeja automatycznie jak temp. spadnie ponizej +5 stopni.w przedliftach zazwyczaj nie było podłaczonego grzania.ale lustra sa przygotowane.trzeba tylko dorezac instalacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz prądu bo instalacja jest tylko od kostki do maty dalej trzeba podłączyć instalacje pod grzanie tylnej szyby czyli w niebieska kostkę w lewym dolnym rogu od strony kierowcy

Podłącze się z pytaniem, również mam w lusterkach ori maty i kable, możesz coś więcej napisać gdzie dokładnie "kopać" ? Czy te kable od luster znajdę też w "pobliżu" niebieskiej kostki ? Czy muszę "budować" od nowa instalację poprzez przelotkę w drzwiach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj dalej ja też jako drugie auto mam polifta i nie miał instalacji pociągnie dalej

Wystarczy zdjąć ten trójkącik w środku auta kolo szyby i zobaczyć czy od kostki są pociagniete kable w dół i tyle w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...