Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Świeżo wyciskane soki.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak czytam i czytam, a że niedawno kupiłem żonie robot kuchenny z sokowirówką no to od 2 tygodni robimy sobie soki, kilogram jabłek (ok. 2.50 zł) do tego dwie duże marchewki (1.60 zł) i mamy lekko ponad 0.5 litra soku którego nie kupi się w sklepie a smak i świeżość powala! :wink:

Edytowane przez Pucek

Opublikowano

i o to własnie chodzi :D

jak byłem mały :wink: (a bedzie juz ze czterdziesci wiosen :facepalm: ) moja babcia i mama ciągle poiły mnie wszelkiej masci soczkami

wiadomo, kiedys nie było tego w sklepach jak teraz ale na pewno było zdrowiej

Opublikowano

Nie chciałem edytować tamtego postu wieć napisze tu. Wkradł sie mały błąd, te 7 zeta to za te 3 litry w tym woreczku z kartonem.

Opublikowano

Nie chciałem edytować tamtego postu wieć napisze tu. Wkradł sie mały błąd, te 7 zeta to za te 3 litry w tym woreczku z kartonem.

Noo Panie, toż to zupełnie zmienia postać rzeczy :) A co do soku z kauflandu.. próbował ktoś ? wg mnie jes jak najbardziej ok..Smakuje też zupełnie inaczej niż te pseudo 100%,

Opublikowano

Jeśli chodzi o cytrusiarke / wyciskarke to piję albo samą cytrynę ( 6szt), albo cytryna (2szt) + grapefruit (1szt) + pomarańcz.(1szt)

Sama cytryna dobra do wódki :D

Co do soków ze sklepów, pamiętam kiedyś taką sytuacje chyba w tesco: 100% sok z owoców. Czytam skład a tam: sok 60%, woda x%, regulator kwasowości x%, i takie bonusy jak np. Aspartam itd itd

Opublikowano

Frodus, dokładnie, wystarczy spojrzeć na etykietę, nie raz kupowałem 100% cappy za ponad 5 zeta i co? syf kiła i mogiła :facepalm:

Trzeba zacząć żywić się trochę zdrowiej bo inaczej nie dotrzymamy do 50tki ;)

Opublikowano

za zdrowo tez nie bardzo bo mozna dostać dny moczanowej, ....ujowa sprawa

w przeszłości dnę nazywano „chorobą królów” lub „chorobą ludzi bogatych” :facepalm:

Opublikowano

Marchewka podejdzie pod sokowirówke? Czy raczej zaklei całe sitko?

Opublikowano

bez problemu

Opublikowano

Dev, to chodzi bardziej o owoce, soki warzywne można pić do woli. Do tego lepsza jest wyciskarka, cały czas się męczę z myślą czy wydać te 1600zł :kwasny:

Opublikowano

Ja mam dosyć duże rozeznanie w tym temacie...nie chce tutaj nikogo reklamować, mieszkam w rejonie w którym produkują świeżo wyciskane soki. Pomysł zaczął sie od jednego z pracownikow firmy produkującej soki, która jest już bardzo długo na rynku. Przynajmniej w moim rejonie:)

Na początku powstała jedna tłocznią, która robi już na "masowa" produkcje wiec jej produkty są jakie są. Na samym początku piłem soki od nich, ale zrezygnowałem bo widzę coś sie tam dzieje, ze odpocz jabłek nic tam nie woza, żadnych owoców, a smaków jest multum. Reszty nie trzeba dopowiadać.

Pózniej tym samym zajął sie mój dobry znajomy w sąsiedniej wiosce. Ja zawożę jabłka, a on wyciskarka ogarnia temat. Z ok. 350 kg jabłek wychodzi ok, 37 worków 5 litrowych. Koszt jednego "zrobienia" jednego woreczka to 7 zł.

Wyciskane jest to na gorąco ok.78 st Celcjucza. Nie traci sie wartości odżywczych, a soczek można pic do 14 dni po otwarciu.

Taki woreczek w detalu kosztuje 18 zł, wiec nawet wtedy jest to opłacalnymi zdrowy interes.

Nie chce tutaj robić żadnej reklamy ani antyreklamy. Jak ma ktoś jakieś pytania chętnie odpowiem. Aha i jeszcze jedno ja sie nie zajmuje tym interesem;)

Aha i jeszcze coś...z tym piciem tez trzeba uważać, szczególnie na żeby. Jednak owoce maja w sobie dużo kwasów, które wpływają na erozje naszego szkliwa. Nie szczotkujemy zębów od razu po sokach albo po świeżych owocach. Taka instrukcje dostałem od chigienistki;)

Pozdro

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Zemis

Opublikowano

Wystarczy wypłukać letnią wodą

Opublikowano
  • Autor

Ja codziennie dla siebie i rodziny wyciskam soki :) najczęściej z marchewki banana i jabłka :) Chea, ja posiadam wyciskarkę Huroma i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeśli jesteś przygotowany na wydatek ponad 2 tyś. to Hurom jest naprawdę dobrym rozwiązaniem Wyciśnie Ci sok z wszystkiego, nie zacina się, nie psuje, jest bardzo wydajny i szybko się myje :D

A powiedz mi, jak wygląda ten Twój Hurom? masz może jakieś jego zdjęcia?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No nad takim się właśnie zastanawiam, poczytam jeszcze trochę opinii i dam znać co wybrałem, bo teraz są jeszcze te dwuślimakowe, które podobno są wydajniejsze.

Opublikowano

Są wydatniejsze, ale niewiele, ciężej się myją. Są też zdecydowanie droższe. Ja osobiście uważam, że te dwuślimakowe nie są warte swojej wyższej ceny.


A jak sobie radzi z różnymi typami warzyw? marchewki, sałaty itp wyciska?

  • 3 lata później...
Opublikowano

Co sądzicie o poziomych? 

Opublikowano

Dawno już nikt nie pisał w tym dziale. Zastanawiałem się kiedyś nad zakupem. W końcu kupiłem Kuvingsa, coś takiego: https://www.ceneo.pl/44836864 i powiem szczerze że to najlepszy zakup jaki zrobiłem w życiu. Wyciskarka jest świetna, użytkuję ją niespełna 2 lata i sprawuje się wyśmienicie. Ktoś pisał odnośnie co lepsze do owoców oraz warzyw. Zarówno i z tym i z tym radzi sobie świetnie. Na pewno lepiej radzi sobie właśnie z twardymi rzeczami. Jak się chce jakieś miękkie owoce mielić to trzeba co jakiś czas wrzucić coś twardego. Z liśćmi też nie ma najmniejszego problemu.

Opublikowano

po taniosci :wink:

Opublikowano

Teraz promocja jest, ja dałem 2300zł :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.