Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b7 1,9tdi Uszkodzone zawieszenie?


diplingmamber

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo Panowie!,

miałem dzisiaj nieprzyjemną sytuację z pojazdem ciężarowym na 2100 m.n.p, i gdy zaczął mnie wyprzedzać zepchał mnie sk***iel prawie ze skarpy, ale skręcać kołem zahaczyłem bardzo mocno prawym kołem (felga oczywiście zrysowana ładne aluminiowa, ale felgi mi nie szkoda), i teraz coś mi ociera (patrzyłem, ta blacha taka okrągła równo, nic tam niby nie ociera), nie wiem czy coś mogła pójść w zawieszeniu wielowahaczowym?? Na oko nic nie widać, co radzicie na przegląd oddać czy od razu do mechanika? bo i tak zbliża się przegląd, to najwyżej wcześniej zrobię ... proszę pisać czy ktoś miał podobnie i co było uwalone albo nie tak, dziękuję!


Autko zrobione już i do odebrania z ASO AUDI :). Nie wiem co było jeszcze, tylko tyle, że coś musieli wymienić, nie była to ciężka wada, ale średnia jak to piszą zawsze. Skrzynia nie była uszkodzona, tyle wiem. Przy okazji machnęli już przegląd, tak więc nie będę musiał 2 razy jeździć. Cena naprawy z przeglądem to niecałe 300 euro. Tak więc, uważam że nie dużo za profesjonalną robotę - zarabiając tu, a nie przeliczając na pl hehe. Temat zamknięty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Autko zrobione już i do odebrania z ASO AUDI :). Nie wiem co było jeszcze, tylko tyle, że coś musieli wymienić, nie była to ciężka wada, ale średnia jak to piszą zawsze. Skrzynia nie była uszkodzona, tyle wiem. Przy okazji machnęli już przegląd, tak więc nie będę musiał 2 razy jeździć. Cena naprawy z przeglądem to niecałe 300 euro. Tak więc, uważam że nie dużo za profesjonalną robotę - zarabiając tu, a nie przeliczając na pl hehe. Temat zamknięty:)

Jesteś Pewien że w ASO pracują specjaliści ? Raczej młodzi mechanicy uczący się fachu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...