Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem:p Szarpie na ciepłym silniku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od jakiegoś czasu mam problem z moim audi a4 b5 2,8 quattro ACK. Po podłączeniu pod kompa wyskoczyły takie błędy

18010 -zasilanie (30)
- nieciągly
16538 - obwód sondy lambda- brak zmiany sygnału (bank 2 sonda 1)
- nieciagly
00670
-Potencjometr nastawnika przepustnicy
- sygnał zbyt wysoki
- nieciagły
16507 - czujnik położenia przepustnicy/ czujnik położenia pedału przyspieszenia - zwarcie do plusa zasilania
- nieciagły
Wymieniłem sondę lambda i wyczyściłem przepustnice błędy zniknęły a auto dalej przerywa. Podpinałem przepływomierz od znajomego, sprawdzałem cewki, kable zapłonowe oraz czujniki położenia wałka rozrządu nie mam już pomysłów proszę o pomoc.
Opublikowano

czysciles przepustnice?

Edytowane przez quadral20004

Opublikowano
  • Autor

Czyściłem cały dolot i przepustnice, problem pojawia się jak silnik się nagrzewa wtedy zaczyna szarpać na zimnym lata jak marzenie.

Opublikowano

lpg masz?

Edytowane przez quadral20004

Opublikowano
  • Autor

Nie nie posiada lpg

Opublikowano

no to stawiam na ktory wtrysk.zrob test przelewowy.kup w aptece 6 pojemniczkow na siuski.z 2 metry przewodu gumowego nie jestem pewien jakiej grubosci wydaje mi sie ze 5-6mm bedzie odpowiedni.nawierc dziury w nakretkach od w/w pojemniczkow,przetni te 2 metry przewodu na 6 czesci.wloz do kazdego pojemnika wezyk.a drugie konce wezykow podepni pod kazdy wtrysk,tam gdzie masz przelew. odpal,niech pyrka sobie i napelnia zbiorniczki.jak juz bedzie w miare tyle bedzyny w pojenikach zeby moc porownac w korym jest najwiecej benzyny.ten ktory najwiecej lał jest do wymiany

Edytowane przez quadral20004

Opublikowano
  • Autor

Ok sprawdzę i dam znać dzięki za odp.

Opublikowano

Ok sprawdzę i dam znać dzięki za odp.

edytowalem wczesniejszy post

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki za info :)

Opublikowano

kolego zapomnialem jeszcze o jednym,walnieta cewka tez sie tak objawia

Opublikowano

Po czyszczeniu robiłeś adaptację przepustnicy?

Opublikowano
  • Autor

Tak robiłem adaptacje. Zastanawiam się nad nową cewka albo używka ori zauważyłem dzisiaj ze na wolnych obrotach chodzi tak jak by gubił iskrę.

Opublikowano

Cewki pewnie masz dwie.kable, swiece tez moga byc przyczyna

Opublikowano

Tak robiłem adaptacje. Zastanawiam się nad nową cewka albo używka ori zauważyłem dzisiaj ze na wolnych obrotach chodzi tak jak by gubił iskrę.

Ja też miałem podobnie i też stawiałem na cewkę. Jednak to nie ona była przyczyną. Sprawdzałeś wężyki podciśnienia, odmy, ezektor?

Opublikowano

Tak robiłem adaptacje. Zastanawiam się nad nową cewka albo używka ori zauważyłem dzisiaj ze na wolnych obrotach chodzi tak jak by gubił iskrę.

Ja też miałem podobnie i też stawiałem na cewkę. Jednak to nie ona była przyczyną. Sprawdzałeś wężyki podciśnienia, odmy, ezektor?

a co u cibie było pomogło ci coś na takie właśnie objawy

Opublikowano

U mnie było kilka przyczyn i ciężko powiedzieć, która z nich była najistotniejsza. Była peknięta odma, przerwany wężyk podciśnienia, brudna przepustnica. Wymieniłem też świece, przewody i ezektor [emoji30]

Opublikowano
  • Autor

Odmę miałem pęknięta ale wymieniłem już dawno sprawdzałem dzisiaj i faktycznie jest taki mały wężyk przetarty który podpięty jest do przepustnicy mam nadzieje ze to jutro kupie wężyki i wymienię wszystkie.


Cewki pewnie masz dwie.kable, swiece tez moga byc przyczyna

Cewki mam 3. Kable nie wyglądają źle a świece wymieniłem na bosch super 4 wymienię te wężyki i jak nie będzie poprawy to kupie nową cewkę z kablami.

Opublikowano

Daj znac jak to zrobisz

Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem dzisiaj wężyki jeden był przetarty i to nawet sporo ale przejechałem sie jakieś 2-3 km i dalej to samo. Auto zaczęło jak by strzelać z wydechu po dłuższej jeździe.

Opublikowano

No to zostala ktoras cewka i kable

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.