Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem:p Szarpie na ciepłym silniku


Baku116

Rekomendowane odpowiedzi

Podłączę się do tematu

Po wymianie silnika ATQ z 2001 na ACK z 1998 jest problem (w starym korba bokiem wyszła)

Na początku nie było iskry na 3 i 5 garczku, silnik pali na benzynie na pozostałe 4

Po wymianie cewki i kabli iskra jest na wszystkich, silnik dalej nie pali na 3 i 5 garczek na pozostałe 4 pali

Dodam że auto stoi u mechanika gdyż nie mam garażu i niestety musieli mi to zrobić, teraz mają problem z odpaleniem, przód auta jest jeszcze rozłożony także mówią, że nie ma co pod kompa podłączać bo będzie milion błędów

Pytałem czy próbowali podmieniać wtryski, możliwe że akurat te 2 powiedzmy padły i nie podają benzyny, no nie próbowali...

Samochód ma praktycznie nowy gaz także pytałem czy może próbowali na gazie awaryjnie go odpalić, no też nie próbowali...

Dziś podobno mają zobaczyć czy na tym gazie odpali i może te wtryski, podpowiedziałem żeby wykręcili te 2 i zobaczyli czy dają paliwo.

Co o tym myślicie koledzy, może przyczyna jest gdzie indziej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany kabelek zapłonowy uszkodzony mechanik sprawdzał i jakoś nie dopatrzył cewka sprawna :) a kabelki zamówione ngk.


Wielkie dzięki za podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...