Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9 TDI AVF + pompki z 2.5TDI a CHIP?


grzes283

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Panowie, czy po zmianie pompek z seryjnych na te od 2.5 TDI, bądź 5.0 TDI - to niby to samo jest problem ze zwiekszeniem mocy?

Słyszałem, że jest do zrobienia, ale wyjdzie słabiej niż na seryjnych pompkach od tego silnika - mowa o 1.9 TDI AVF.

Ktoś inny mi powiedział z kolei, że do zrobienia, ale mega dużo zabawy z tym jest.

Jak to wygląda, może ktoś z Was to przerabiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę grzebania w sofcie (mapy bip-u i nie tylko) jeszcze nie wiadomo czy do końca się to wystroi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak słyszałem, pytam bo nie wiem czy zabierać się za to. Oddam auto zrobią mi + 15KM i skasuja tauzena :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie, czy po zmianie pompek z seryjnych na te od 2.5 TDI, bądź 5.0 TDI - to niby to samo jest problem ze zwiekszeniem mocy?

Słyszałem, że jest do zrobienia, ale wyjdzie słabiej niż na seryjnych pompkach od tego silnika - mowa o 1.9 TDI AVF.

Ktoś inny mi powiedział z kolei, że do zrobienia, ale mega dużo zabawy z tym jest.

Jak to wygląda, może ktoś z Was to przerabiał?

Najpierw ustalmy w jaką moc celujesz że pompki chcesz wymieniać czy jest inny powód wymiany? np. niesprawność seryjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam wymienione. Moje ponoć siadły i wstawili me te z 2.5 tdi. Wystarczy mi te 170KM. Tylko nie wiem czy na tych pompkach nie będzie z tym problemu. Nie planowałem większej mocy. Oczywiście jeżeli obecne pompki dadzą mi taką możliwość to chętnie skorzystam.

Na starych AVF owskich pompkach miałem 165KM. Teraz mam serie i chciałbym powrócić do mocy ok 170KM tylko słyszałem że może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...