Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Elektryczne szyby.Zacina mi sie (przerywa) podczas otwierania szyba pasażeraz sterując zarówno z drzwi kierowcy jak i pasażera.Jaka może być przyczyna


Lukas90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jak wyżej w temacie..Zacina się podczas próby otwarcia szyba przednia pasażera (otwiera sie,zatrzyma,otwiera,zatrzyma itd.)Zarówno ze stanowiska kierowcy jak i pasażera.Co może być przyczyną??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia przewody pod wykładziną na słupku ( na wysokości zawiasów drzwi przednich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ostatnio zauważyłem iż podgrzewanie prawego lusterka nie działa lewe po włączeniu podgrzewania tylnej szyby robi sie ciepłe po kilku chwilach a prawe nic, zdjąłem szkło odpiąłem wtyczki, po sprawdzeniu probówką nie dochodzi prąd, więz dostałem się do miejsca gdzie jest wpinana kostka od lusterka i tam kabelek nigdzie po drodze nie jest ani przetarty ani załamany, co może być przyczyną? ten (sterownik) do którego jest wpięta kostka od lusterka może nie dawać napięcia aby grzało, czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak wyżej w temacie..Zdemontowałem wkład lusterka i okazało sie,że przyczyną nie ogrzewania sie lusterka jest brak prądu w przewodach..Co może być przyczyną???Chyba nie ma to auto osobnych bezpieczników na każdą stronę???Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzanie uruchamia się wraz z ogrzewaniem tylnej szyby i poniżej 5*C, o ile mnie pamięć nie myli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to czym jest spowodowane grzanie lewego lusterka po włączeniu grzania tylnej szyby przy temperaturze 15 stopni ?


Kolego a powiedz mi czy moduły które znajduja sie w drzwiach mogą się różnić tym iż jeden obsługuje podgrzewane lusterka a drugi nie może ktoś go kiedyś wymieniał i on nie obsługuje grzanych lusterek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam odpowiedzi na Twoje pierwsze pytanie. Co do drugiego, to pierwsze słyszę o modułach, ponieważ KAŻDA B6 jest wyposażona w fabryczną instalację do grzania luster, więc w każdej to działa. Może po prostu coś jest nie tak z matą? Może wkłady nie są ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w drzwiach znajduje sie moduł (sterownik) w który jest wpięta kostka od zasilania i podgrzewania lusterka 3 kabelki oraz 2 czarne odpowiedzialne za grzanie i na nich nie ma prądu po włączeniu więc myślałem że może zależy to od tego modułu chyba że wszystkie obsługiwały grzane lusterka może on jest uszkodzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś błędy na VAG? Jeśli moduł byłby uszkodzony, to pewnie w komforcie [46] miałbyś błędy. Sprawdź.

Na wiele pytań dotyczących podgrzewania lusterek jest odpowiedni temat :arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/32087-montaz-podgrzewanych-zewnetrznych-lusterek-a4-b6-b7/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...