Skocz do zawartości
IGNOROWANY

sprzegło SACHS - spór z SACHSEM ! FILM


akita

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem zasięgnąć opinii forumowiczów na temat mojego przypadku a więc po przejechaniu 1000km rozleciał się nowy zestaw koła dwumasowego firmy sachs. Jestem właśnie w sporze z firmą sachs a mianowicie że jest wszystko ok. Luzy które pokazane są na filmie nie występują w nowych częściach z półki również mam to udokumentowane. Spór trwa dwa miesiące... Twierdzą że wszystko jest sprawne i n ie chcą rozpatrzeć reklamacji taka to postawa firmy SACHS... Część była rozpatrywana w FOCIE nastepnie SACHS POLSKA a nastepnie laboratorium SACHS w Niemczech. Proszę o opinię. Oto link do filmu. https://www.youtube.com/watch?v=r2DsOGGf7vI&feature=youtu.be Dodam że w starym zestawie po przejechaniu 200tys km równiez nie ma takich luzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,musze przyznac ze mialem rowniez problem z SACHS Polska lecz moze nie w tym samym watku co ty ,ale w sprawie pomocy zakupu kompletnego sprzegla PERFORMENCE...

Wogole ludzie ci problemowi ,czekalem na odpowiedz kilka tygodni ,gdzie po napisaniu listu z obuzeniem do Niemiec okazalo sie ze osoba ktora odpowiedzialna jest za firme SACHs Polska to ten sam niemiec ktory jest kierownikiem w Polsce i Niemczech.

Ja moje kompletne sprzeglo kupilem w Scandynawi ,dokladnie w szwecji i otrzymalem bardzo dobra pomoc i udzielono gwarancje ze w przypadku jakis problemow w kazdej chwili moge zwrocic zakup. Jestem zadowolony z zakupu i bardzo dobrej pomocy ktora mi udzielono w Szwecji Sachs Scandynawia ,czego nie moge powiedziec o Sachs Polska.Widocznie ktos u nas dobrze kreci lub ma jakies wplywy . Moje sprzeglo jest orginalne Sachs i musze przyznac ze obawialem sie takiego zakupu w Polsce . Bo slyszalem ze sa kopie .

Dzis uzywam Sachs Performence i zamienilem kolo dwumasse na jednomase .Doradzono mi tego po rozmowie z osoba z Sachs Scandinavia z Szwecji.Jest duzo lepsze i wytrzymalsze ,czego nie mozemy powiedziec o dwumassie.Pomoc z strony sprzedawcy byla profesionalna i zanim sie okresililem z kupnem ,5 krotnie rozmawialem i za kazdym razem udzielano mi bardzo profesionalnej odpowiedzi.


wydaje mi sie ze te luzy ktore pokazane sa na filmie to jakas kpina z strony Sachs .... wyglada to na defekt i duze luzy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dopuszczalne wartości przechyłu i luzu osiowego.

Dokop się do tych wartości, zoorganizuj pomiar na urządzeniu do pomiaru tego luzu i może z opinią rzeczoznawcy idź do foty.

Na pewno są dokładne wartości których przekroczyć nie może a to co widać na filmiku to jakaś delikatnie mówiąc masakra.

Nie zostawiaj sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dopuszczalne wartości przechyłu i luzu osiowego.

Dokop się do tych wartości, zoorganizuj pomiar na urządzeniu do pomiaru tego luzu i może z opinią rzeczoznawcy idź do foty.

Na pewno są dokładne wartości których przekroczyć nie może a to co widać na filmiku to jakaś delikatnie mówiąc masakra.

Nie zostawiaj sprawy.

gdzie mozna takie wartości zdobyć? znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gdzie mozna takie wartości zdobyć? znaleźć?

podaj dokładne oznaczenie tego sprzęgła (Sachs artikelnummer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...