Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Duży problem z immo(migająca kontrolka) A4 B5 96r 1,9TDI


kristof_88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

Mam duzy problem z immo w Audicy. Auto od czasu gdy zostało kupione miało problem z immo. Trzeba było czasem nawet około 10 razy przekręcić kluczykiem żeby zgasła kontrolka i żeby auto odpaliło. W kluczyku był wyjmowany transponder. Kluczyk jest starej daty z plastikowym transponderem a nie ze szklanym. I od tego czasu jak kostka została wyjeta i włożona ponownie do kluczyka auto już w ogólne nie pali. Kupowałem już używane immo (kluczyk, stacyjka, moduł) ale są takie same objawy Czyli mrugająca kontrolka immo. Już nie mam pomysłu co może być przyczyną. Dodam jeszcze że mam wersję immo nie w zegarach tylko w oddzielnej puszce.

Edytowane przez kristof_88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio miałem podobny problem wyczyściłem kostkę od cewki immo i pomogło spryskałem środkiem do kostek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie miałem w adr i właśnie cewka imo ,a właściwie kostka 2pin nie miała dobrego styku.Po czyszczeniu było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również miałem taką przygodę znalazłem na forum że czasami lubi ściagać jakieś zakłucenia i żeby okręcić kable co idą do pierścienia immo (zaraz przy wtyczce)folia aluminiową i od 2 lat mam spokój.Miałem takie same przypadłości co ty co 10 raz łapał immo troszkę czasami musiałem się okręcić aby zapalił:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za posty ;)

Co do czyszczenia styków które idą do cewki to juz się z tym bawiłem ale nic to nie dało. Spróbuję z folią. Dam znać czy pomogło.


Folia niestety nic nie dała. Kupiłem symulator immo:

http://www.autotronika.pl/pl/produkt/emulator-immo-vw12-audi-seat-skoda-vw.html

auto pali jak nowe i nareszcie nie mam tego szajsu w samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...