Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] ustawienie komputera pokładowego


zielu

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

od niedawna jestem właścicielem Audi A4, mam pytanko, przestawiłem coś w kompie i teraz po każdym zgaszeniu silnika zeruje sie licznik spalania, czasu pracy silnika itd... :/ Jak to ustawić spowrotem tak żeby pokazywał spalanie z dluższego okresu? I jak zerować te wskazania (np po tankowaniu)?

Z góry dzięki za pomoc,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiego masz fisa ale komp pokładowy u mnie ma dwa tryby 1 i 2 (tryb pracy przełączam przyciskiem reset).

W trybie 1 dane kasują się automatycznie jeżeli auto ma przerwę w jeździe ponad dwie godziny.

W trybie 2 dane kasuje się samodzielnie poprzez dłuższe przytrzymanie przycisku reset na manetce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na manetce od wycieraczek masz na koncu dwa przyciski (gorny i dolny), ktorymi zmieniasz wskazania komputera.

Komputer pokladowy pokazuje dwa rozne spalania srednie. Srednie 1 i srednie 2.

Srednie 1- jest spalaniem, ktore zapamietywuje jednorazowe jazdy (od momentu startu do zgaszenia silnika)

Srednie 2- jest ogolnym spalaniem srednim niezaleznie od uplywu czasu pomiedzy uruchomieniem i zgaszeniem silnika

Obydwa spalania mozna skasowac przyciskiem reset (na dole manetki od wycieraczek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...