Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1.6 ADP 1996r] czy takie tylne lampy będa pasowac?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czekamy na fotki :kox:

Opublikowano
  • Autor

W sobote zrobie kika fotek i zapodam. (tak poza tym jeszcze żadnej fotki nie wstawiałem do forum, mam nadzieje ze sie uda jak nie to bede wołał o pomoc) :gwizdanie:

Opublikowano

kolego czekamy na foty ;))

Opublikowano

I cos nie ma tych fotek a mialy byc w tamta sobote a juz jutro kolejna :tongue4:

Opublikowano

Adriano007 bo pomyślimy że się wstydzisz tych swoich nowych lamp :naughty::polew: :polew:

zapodawaj foty czym prędzej :wink4:

Opublikowano

A ja czekam na opis tego modułu LED :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich. Wybaczcie że tak długo czekaliście na zdjęcia ale obowiązki służbowe uniemorzliwiły mi wykonanie fotek. Wczoraj jednak udało się mi wykonać ich kilka. Więc tak oto wyglądają lampy tylnie firmy INPRO CRISTAL

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7266efaedff90cdc.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d0061ead91c6b0e2.html

http://http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f1956e896911963c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f1956e896911963c.html

[br]Dopisany: 26 Październik 2008, 16:16_________________________________________________Raz jeszcze wszystkie linki gdyż powyżej w jednym jest błąd. Pozdrawiam

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7266efaedff90cdc.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d0061ead91c6b0e2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f1956e896911963c.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dfc2ffa8bec98ea5.html

Opublikowano

Wreszcie pojawiły się zdjęcia :> Dobry mod :good:

Opublikowano

Fajne te lampki.. :) ale ta chromowana tuning listwa psuje caly efekt.. :decayed:

Opublikowano

Lampki calkiem niezłe, ale odklej ta chromowana listwe z klapy, bo jest okropna :thumbdown:

Opublikowano

Jak już robisz na taki styl cichociemny to faktycznie zdejmij ten chromik :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki mistrzowie za wskazówki. Niedługo będziecie mogli zobacyć więcej zdjec mojej A4 w dziale w którym chwalimy się swoimi brykami. Zdjęcia już mam zrobione, musze tylko załozyć nowy temat. Co do chromów to powiem tak: zanim zakupiłem te lampy zacząłem chromować samochód tzn. wokół szyb, grill no i tylnia klape. Faktycznie odkąd jażdże z tymi lampami zastanawiam się czy nie zdjąć tego wszstkiego a nawet zakupić grill bez kółek AUDI. Z drógiej strony podoba się mi wyglad takie limuzyny. Sportowy wózek to to niejest silnik tylko 1.6 :wink4:

Opublikowano

Na limuzyne 1.6 to też za mało :tongue4: Nie patrz na silnik, nie masz przecież oznaczeń na klapie. Zrób autko żeby Ci się podobało, a nie żeby pasowało do silnika. Co do przedniego grilla to nie kupuj bez znaczka. Jak już to zrób sobie tak jak ja mam (obwódkę na czarno a OOOO w chromie) :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.