Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem z temperatura zewnetrzna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b7 1.8t zauważyłem problem z temperatura zewnętrzna wyświetlana na fis, gdyż na zewnątrz jest 5"C a wyświetla mi 16C, 17,5"C rożną temperature niezgodna z rzeczywistością, wymieniłem czujnik temp zewnętrznej na nowy ale jest tak samo w czym tkwi problem pomóżcie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b7 1.8t zauważyłem problem z temperatura zewnętrzna wyświetlana na fis, gdyż na zewnątrz jest 5"C a wyświetla mi 16C, 17,5"C rożną temperature niezgodna z rzeczywistością, wymieniłem czujnik temp zewnętrznej na nowy ale jest tak samo w czym tkwi problem pomóżcie.

witam kolego czy rozwiązałeś może już ten problem

ze względu na to iż występuje on i u mnie :) pomóż proszę

Opublikowano
  • Autor

Witam od niedawna jestem posiadaczem audi a4 b7 1.8t zauważyłem problem z temperatura zewnętrzna wyświetlana na fis, gdyż na zewnątrz jest 5"C a wyświetla mi 16C, 17,5"C rożną temperature niezgodna z rzeczywistością, wymieniłem czujnik temp zewnętrznej na nowy ale jest tak samo w czym tkwi problem pomóżcie.

witam kolego czy rozwiązałeś może już ten problem

ze względu na to iż występuje on i u mnie :) pomóż proszę

Witam rozmawiałem na ten temat z elektromechanikiem, podpiął mi auto pod komputer gdzie nie wykazało żadnych błędów, stwierdził iż czujnik temperatury zew działa na zasadzie rezystancji oporności wiec jest gdzieś przetarty kabel od tego czujnika lub wilgoć w kostkach, z czego daje takie przekłamanie. Osobiście jeszcze nie wymieniałem tego przewodu z braku czasu. Rano gdy odpalam auto pokazuje temp zewn prawdziwa po czym gdy ruszę po pewnym czasie temp rośnie o ok 5-7 st C na plus a na zewnątrz -5st C dając takie przekłamanie. czytałem o tym samym problemie na forum BMW tak samo potwierdzili forumowicze.

Opublikowano

witam.

Ja za to mam problem taki żę temperatura na zewnątrz odczytuje sie bardzo wolno tzn musze troszke pojezdzić aby on stopniowo pokazywał zmiane temperatury. Wygląda to tak że jak w garażu auto stoi i tam ma jakieś 15C to jak wyjade do pracy to prawdziwą temperatuje pokazuje prawie jak do niej dojade dzyli po okolo 5km ... czy to normalne ?

Opublikowano
  • Autor

witam.

Ja za to mam problem taki żę temperatura na zewnątrz odczytuje sie bardzo wolno tzn musze troszke pojezdzić aby on stopniowo pokazywał zmiane temperatury. Wygląda to tak że jak w garażu auto stoi i tam ma jakieś 15C to jak wyjade do pracy to prawdziwą temperatuje pokazuje prawie jak do niej dojade dzyli po okolo 5km ... czy to normalne ?

He co przypadek to inny, a próbowałeś już wymienić czujnik temperatury zewnętrznej ?

Opublikowano

Wszystko zależy gdzie jest zamontowany czujnik. Nie może być przy źródle ciepła, ani wystawiony bezpośrednio na pęd powietrza.Pamiętam jak dokładałem czujnik w b5 to musiałem kilka razy przenosić czujnik. Najlepszym miejscem okazało się wnętrze błonnika, za przednim kierunkiem.

Opublikowano
  • Autor

Wszystko zależy gdzie jest zamontowany czujnik. Nie może być przy źródle ciepła, ani wystawiony bezpośrednio na pęd powietrza.Pamiętam jak dokładałem czujnik w b5 to musiałem kilka razy przenosić czujnik. Najlepszym miejscem okazało się wnętrze błonnika, za przednim kierunkiem.

W audi czujnik temperatury zew znajduje sie w grillu na chłodniczce płynu wspomagania zdjecie link http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2ytz7eq&s=8#.VILE9jGG964

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.